WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

Promocja. Zestawy alarmowe z centralą OptimaGSM-SET ROPAM. Sprawdź cenę!

Zapraszamy do zapoznana się z zestawami alarmowymi firmy ROPAM, które od 1 lutego 2018 r. dostępne są w niskiej, promocyjnej cenie. Zestawy składają się z centrali alarmowej OptimaGSM-SET oraz dotykowego, natynkowego manipulatora 4,3" TPR-4W (lub TPR-4B). 
Symbole promocyjnych zestawów ROPAM:

Przedstawione zestawy należy rozbudować o kolejne elementy, m.in. akumulator, czujniki ruchu czy sygnalizator alarmowy.

Opis wybranych elementów systemu alarmowego

OptimaGSM-SET to centrala alarmowa firmy ROPAM wyposażona w funkcje automatyki budynkowej (SmartPLC) oraz komunikację GSM, dzięki której można zdalnie sterować i kontrolować system. Modułowa konstrukcja umożliwia rozbudowywanie oraz dostosowywanie systemu do potrzeb użytkownika. Centrala alarmowa OptimaGSM oferowana jest wraz z zasilaczem PSR-ECO-2012 oraz anteną AT-GSM-MINI90 znajduje się w natynkowej obudowie O-R3P z ABS.

TPR-4W (TPR-4B) jest to nowoczesnym panelem dotykowym umożliwiający sprawne sterowanie i kontrolę systemu alarmowego z rodziny OptimaGSM firmy ROPAM. Manipulator wyposażono w kolorowy wyświetlacz TFT LCD 4.3 cala. Obudowa urządzenia została wykonana w kolorze białym (lub czarnym), z tworzywa ABS.

Manipulator TPR-4W/B oferuje łatwość w sterowaniu, jednocześnie sprawną kontrolę systemu alarmowego - za sprawą interaktywnemu interfejsowi, który wykorzystuje piktogramy i podpowiedzi tekstowe. W ten sposób użytkownik nie musi pamiętać jakichkolwiek kodów funkcji np. blokowanie czujników czy czuwanie nocne.

Ulotka promocyjna

Promocja ROPAM
 

Data publikacji: 06-02-2018


Wszystkie artykuły

Archiwum

Producenci