WERSJA DLA KOMPUTERÓW

XGIGA

  • XGIGA FT3405 Moduł SFP, MultiMode XGIGA
    FT3405 Moduł SFP, MultiMode XGIGA
    Numer produktu: 5856
    • Dystans: 500 metrów
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali: 850 nm
    • Odpowiednik modułów Cisco, w pełni kompatybilny
    brutto: 74.00 netto: 60.16
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 5 lat
  • XGIGA FT3420 Moduł SFP, SingleMode XGIGA
    FT3420 Moduł SFP, SingleMode XGIGA
    Numer produktu: 5857
    • Dystans: 10 kilometrów
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali: 1310 nm
    • Odpowiednik modułów Cisco, w pełni kompatybilny
    brutto: 94.00 netto: 76.42
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 5 lat

Producenci