WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Dla instalatorów

Instalatorzy oraz klienci hurtowi

Dział dla Instalatorów, został stworzony z myślą o osobach i firmach specjalizujących się w instalacji i obsłudze elektronicznych systemów zabezpieczeń. W tym dziale znajdują się wszelkie informacje na temat oferty handlowej przeznaczonej dla profesjonalistów z branży.
 

Jak uzyskać dostęp do tego działu:

Aby uzyskać dostęp, należy założyć konto w sklepie eAlarmy.com.pl. Podczas rejestracji konta wymagamy zaznaczenia opcji: "Chcę, aby do mojego konta zostały przydzielone rabaty instalatorskie". Zapraszamy do zakładki rejestracja.
 

Kto może przystąpić do współpracy:

Wszystkie osoby i podmioty gospodarcze wyrażające chęć współpracy z naszą firmą są weryfikowane pod kątem prowadzonej działalności. W tym celu, po założeniu nowego konta, nasi konsultanci mogą poprosić o przesłanie dokumentów (KRS lub CEiDG) potwierdzających taką działalność.
 

Profil działalności Klienta:

Firma eAlarmy.pl jako dystrybutor systemów zabezpieczeń zaprasza do współpracy: Firmy i osoby zajmujące się instalacjami i montażem elektronicznych systemów zabezpieczeń, Agencje Ochrony oraz firmy z branży elektrycznej, informatycznej, budowlanej.
 

Jak to działa:

Nasi Klienci otrzymują dostęp do zasobów zgromadzonych na stronie. Po potwierdzeniu otrzymania statusu Instalator, dotychczasowy login i hasło, będzie uprawniał do przeglądania ofert przygotowanych dla Państwa.

 
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


eAlarmy.com.pl - sklep internetowy. Sprzedaż systemów zabezpieczeń, alarmowych, monitoringu CCTV, IP, kontroli dostępu, oddymiania, domofonów, wideodomofonów. Współpraca z firmami instalatorskimi, dogodne warunki handlowe oraz rabaty.

 

Producenci