WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Dla instalatorów

Informacje dla instalatorów

Dział dla Instalatorów, został stworzony z myślą o osobach i firmach specjalizujących się w instalacji i obsłudze elektronicznych systemów zabezpieczeń.

W tym dziale znajdują się wszelkie informacje na temat oferty handlowej przeznaczonej dla profesjonalistów z branży
.
 
 
  • Jak uzyskać dostęp do tego działu:
Aby uzyskać dostęp, należy się zalogować i założyć konto w sklepie eAlarmy.com.pl. LOGOWANIE

  • Kto może przystąpić do współpracy:
Wszystkie osoby i podmioty gospodarcze wyrażające chęć współpracy z naszą firmą są weryfikowane pod kątem prowadzonej działalności. W tym celu po zalogowaniu, nasi konsultanci mogą poprosić o przesłanie dokumentów (KRS lub CEiDG) potwierdzających taką działalność.

  • Profil działalności Klienta:
Firma eAlarmy.pl jako dystrybutor systemów zabezpieczeń zaprasza do współpracy: Firmy i osoby zajmujące się instalacjami i montażem elektronicznych systemów zabezpieczeń, Agencje Ochrony oraz firmy z branży elektrycznej, informatycznej, budowlanej.

 
  • Jak to działa:
Nasi Klienci otrzymują dostęp do zasobów zgromadzonych na stronie. Po potwierdzeniu otrzymania statusu Instalator, dotychczasowy login i hasło, będzie uprawniał do przeglądania oferet przygotowanych dla Państwa.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


eAlarmy.com.pl - sklep internetowy. Sprzedaż systemów zabezpieczeń, alarmowych, monitoringu CCTV, IP, kontroli dostępu, oddymiania, domofonów, wideodomofonów. Współpraca z firmami instalatorskimi, dogodne warunki handlowe oraz rabaty. 

Producenci