WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

System alarmowy SATEL. Zmiany w ofercie handlowej

SATEL — największy, polski producent elektronicznych systemów zabezpieczeń wprowadził zmiany w ofercie swoich produktów. Od dzisiaj, urządzenia tworzące dwukierunkowy, bezprzewodowy system alarmowy ABAX, przestają być dostępne. Od kwietnia br. mamy w sprzedaży nowy system - ABAX 2, który jest jego bezpośrednim następcą. W dniu dzisiejszym pojawiły się dwa zupełnie nowe produkty: cyfrowy czujnik temperatury DS-T2 oraz brelok z funkcją karty zbliżeniowej BR-STD-3.
czytaj więcej

Data publikacji: 15-07-2019


Kamera BCS 8.0 Mpx. Seria urządzeń wysokiej rozdzielczości HDCVI, HDTVI, AHD

Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu oferty naszego sklepu o serię kamer BCS z wysokiej jakości przetwornikiem 1/1.8“ 8Mpx CMOS OmniVision PureCel OS08A10 + NVP2481H. Urządzenia generują obraz w rozdzielczości 8.0 Mpx (3840x2160) z prędkością 15 kl/s. Dzięki wbudowanemu w kamery promiennikowi podczerwieni oraz mechanicznemu filtrowi podczerwieni ICR urządzenia prezentują dobrej jakości obraz nawet w zupełnej ciemności. 
czytaj więcej

Data publikacji: 26-06-2019


WF1 ELMES Moduł WiFi do sterowania odbiornikami za pomocą telefonu

Elmes Elektronik jest uznanym, polskim producentem bezprzewodowych systemów alarmowych oraz urządzeń do zdalnego sterowania. Rozwijając się, stale wzbogaca ofertę swoich produktów o nowe pozycje. Niedawno zostały dodane dwa moduły, które umożliwiają zdalne sterowanie odbiornikami radiowymi. Wspomniany w tytule aktualności moduł WF1 Elmes współpracuje wyłącznie z urządzeniami z kodem zmiennym KEELOQ®. Moduł umożliwia sterowanie odbiornikami Elmes za pomocą smartfonu z systemem Android przy pomocy aplikacji "Elmes Control". 
czytaj więcej

Data publikacji: 19-06-2019


Power NEO DSC Profesjonalny, uniwersalny system alarmowy

Power NEO firmy DSC to połączenie pewnego i niezawodnego przewodowego systemu alarmowego z elastycznym i prostym w implementacji systemem bezprzewodowym. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych, hybrydowych systemów bezpieczeństwa dostępnych na rynku. 
czytaj więcej

Data publikacji: 30-05-2019


Bezprzewodowy system alarmowy ABAX 2 - nowości w ofercie SATEL

Urządzenia tworzące dwukierunkowy system bezprzewodowy ABAX 2 to największa nowość w obowiązującym od 1 kwietnia cenniku SATEL. Szeroka gama urządzeń obejmuje m.in. wewnętrzne i zewnętrzne czujki ruchu oraz sygnalizatory, czujki zbicia szyby, dymu, zalania, temperatury, sterowniki do realizacji funkcji smart home oraz piloty. Dostępne są również manipulatory bezprzewodowe służące do sterowania systemami alarmowymi bazującymi na centralach INTEGRA oraz VERSA.
czytaj więcej

Data publikacji: 02-04-2019


Wideodomofon KENWEI. Zestawy promocyjne w atrakcyjnej cenie.

Wideodomofony KENWEI znane są z dużej niezawodności oraz atrakcyjnego wyglądu. Wysoka jakość urządzeń często wiąże się z dużymi kosztami. Tym razem chcielibyśmy przedstawić wyjątkową promocję. Zapraszamy do zapoznania się z zestawami KENWEI w promocyjnej, bardzo atrakcyjnej cenie.
czytaj więcej

Data publikacji: 20-03-2019


Zapowiedź nowych urządzeń w ofercie BCS oraz BCS POINT

Od 16 stycznia br. zaczną obowiązywać nowe cenniki detaliczne marek BCS oraz BCS POINT. Ceny poszczególnych produktów, w porównaniu z poprzednią wersją dokumentów, nie uległy zmianie. W cennikach znalazło się wiele nowości, które zostaną wprowadzone do oferty w najbliższym czasie.
czytaj więcej

Data publikacji: 15-01-2019


W dniach między 2 a 4 stycznia 2019 r. w naszej firmie będzie miał miejsce remanent

Uwaga, w dniach między 2 a 4 stycznia przyszłego roku sklep eAlarmy.com.pl będzie nieczynny z powodu remanentu. Za wynikłe z tego tytułu opóźnienia w realizacji zamówień serdecznie przepraszamy.
czytaj więcej

Data publikacji: 28-12-2018


WD81PURZ / WD101PURZ Nowe dyski HDD do pracy ciągłej 24/7 Western Digital

Dyski twarde serii PURZ firmy Western Digital przystosowane są do pracy ciągłej 24h. Zostały zoptymalizowane pod kątem wykorzystania w systemach monitoringu wizyjnego pracującego bez przerwy i w wysokich temperaturach. Przystosowane są do obsługi nawet 64 kamer wysokiej rozdzielczości. Dwa nowe modele WD81PURZ oraz WD101PURZ zastępuje wcześniej oferowane urządzenia o tych samych pojemnościach.
czytaj więcej

Data publikacji: 29-11-2018


Najnowsza centrala NeoGSM-IP ROPAM, zestaw z TPR-4WS/BS w promocyjnej cenie

Zapraszamy do zapoznania się z promocją zorganizowaną wspólnie z firmą ROPAM, dotyczącą dwóch systemów alarmowych opartych na najnowszej centrali NeoGSM-IP. Symbole zestawów: NeoGSM-IP-SET/TPR-4WS i NeoGSM-IP-SET/TPR-4BS.
Seria central NeoGSM-IP to nowoczesne urządzenia z funkcjami automatyki budynkowej oraz wbudowanym modemem GSM i modułem WiFi.
czytaj więcej

Data publikacji: 18-09-2018


Wszystkie artykuły

Archiwum

2019System alarmowy SATEL. Zmiany w ofercie handlowejKamera BCS 8.0 Mpx. Seria urządzeń wysokiej rozdzi…WF1 ELMES Moduł WiFi do sterowania odbiornikami za…Power NEO DSC Profesjonalny, uniwersalny system al…2018W dniach między 2 a 4 stycznia 2019 r. w naszej fi…WD81PURZ / WD101PURZ Nowe dyski HDD do pracy ciągł…Najnowsza centrala NeoGSM-IP ROPAM, zestaw z TPR-…Zmiany zawiasów w obudowach na klawiaturę firmy PU…2017Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 2017!Super PROMOCJA dla INSTALATORÓW. Kamery BCS 4MPx z…POWERBANK GRATIS przy zakupie urządzeń marki BCS z…Dzień Darmowej Dostawy - 5-go grudnia, koszt wysył…2016FireAngel - seria autonomicznych detektorów dymu i…PROMOCJA - Profesjonalne switche LINKSYS w atrakcy…KENWEI - nowe produkty monitor i kamera, obniżka c…BCS Point monitoring IP - kompleksowa oferta kamer…2015Rejestrator AHD BCS VAVR, seria urządzeń do monito…Kenwei - nowe monitory do systemu wideodomofonoweg…Monitoring CCTV, system HD-CVI - nowe produkty fir…Startujemy z zupełnie nową stroną!2014Kamery SAMSUNG IP nowa oferta produktów CCTV IPATSUMI Bariera PIR i nowa czujka zewnętrzna SIR10S…Ropam Aero Alarm bezprzewodowy z NeoGSMBCS HDCVI Nowa jakość w monitoringu CCTV2013Kamera HDIS CMOS z filtrem ICR. EVERMAX960H Rejestrator BCS. DVR o wyższych parametrachSatel sygnalizacja pożaru CSP-100 i CSP-200. Nowoś…Cennik Satel. 16.09.2013. M.in. manipulator INT-TS…2012Uwaga! Nowe symbole urządzeń marki BCSAlarmy VISONIC, dostępne w naszej ofercie.IpGO - Monitoring IP nowa rodzina produktów Cennik SATEL - Nowa edycja 1.10.2012 r.

Producenci