WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

Urządzenia sieciowe EXTRALINK, nowa marka w sklepie internetowym eAlarmy.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń marki EXTRALINK. Aktualnie w ofercie znajdują się cztery switch'e o symbolach: EON, ENYO, VICTOR, VIRTUS. Zarówno EON jak i ENYO to przełączniku pracujące z prędkości Gigabit Ethernet. Urządzenia zamknięte w solidnej, metalowej obudowie nie wymagają konfiguracji.
czytaj więcej

Data publikacji: 19-07-2018


SATEL - aktualizacja cennika SSWiN, nowy moduł komunikacyjny INT-GSM

Od dnia dzisiejszego obowiązuje nowy cennik produktów systemów sygnalizacji włamań i napadów oraz systemów kontroli dostępu firmy SATEL. Tym razem mamy tylko jedną nowość: moduł komunikacyjny GPRS do central serii INTEGRA i INTEGRA Plus o symbolu INT-GSM. Urządzenie oferowane jest w komplecie z anteną ANT-GSM-I, bez obudowy. 
czytaj więcej

Data publikacji: 16-07-2018


BCS POINT w nowych lepszych cenach - tylko do końca wakacji!

Na początku lipca ruszyła akcja promocyjna marki BCS POINT - Wyjątkowy Produkt LATO 2018. Tylko przez okres wakacyjny, wybrane modele urządzeń będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach! Promocja dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i odbiorców hurtowych. Ofertą objętych zostało ponad 10 najpopularniejszych modeli kamer. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ulotką informacyjną.
czytaj więcej

Data publikacji: 09-07-2018


Nowe modele przełączników PoE do kamer IP wśród produktów firmy PULSAR

Oferta sklepu eAlarmy została poszerzona o dwa nowe urządzenia PoE do zasilania kamer w systemie monitoringu IP. Występują one w kilku wariantach różniących się obudową oraz zastosowaniem. Są to: switch 6-portowy Pulsar S64 oraz switch 10-portowy Pulsar S108. Jednocześnie z gamy produktów zostały wycofane dwa inne modele urządzeń - switch 5-portowy S54 oraz switch 9-portowy S98.
czytaj więcej

Data publikacji: 25-06-2018


Rejestratory IP BCS-NVR. Nowa seria urządzeń III generacji, 4K

Przedstawiamy serię rejestratorów sieciowych BCS-NVR. Już w sprzedaży nowe modele III generacji. Urządzenia obsługują kamery pracujące z maksymalną rozdzielczością 12MPx i umożliwiają podgląd "na żywo" w rozdzielczości Ultra HD 3840x2160px. Każdy z wprowadzonych do oferty rejestratorów ma możliwość obsługi inteligentnych funkcji tj.: 
  • przekroczenie linii
  • wtargnięcie w obszar
  • detekcja twarzy
  • pozostawiony / zagubiony obiekt
  • liczenie osób
  • mapa ciepła
  • detekcja audio
czytaj więcej

Data publikacji: 19-06-2018


Od dzisiaj nowe, niższe ceny dostawy firmą kurierską DPD

W dniu dzisiejszym obniżyliśmy koszty dostawy naszych produktów. Zamawiane towary dostarczane są przez firmę spedycyjną DPD.

Ceny wysyłki w zależności od rodzaju płatności wynoszą:
  • 13 zł przy przedpłacie dla zamówień o wartości do 800 zł
  • 0 zł przy przedpłacie dla zamówień o wartości ponad 800 zł
  • 16 zł za pobraniem
czytaj więcej

Data publikacji: 15-06-2018


Aktualizacja BCS Manager - wersja 1.4 aplikacji do zarządzania urządzeniami BCS

BCS Manager 1.4 - uaktualniona wersja oprogramowania służącego do zarządzania urządzeniami monitorującymi marki BCS. W najnowszej wersji wprowadzono szereg ulepszeń m.in. automatyczne odświeżanie strumieni, poprawiono stabilność aplikacji, czy też udoskonalono mechanizm odtwarzania i pobierania nagrań z rejestratorów.
czytaj więcej

Data publikacji: 04-06-2018


UWAGA! Zmiana numeru rachunku bankowego

Informujemy, że z dniem dzisiejszym, tj. 30.05.2018 r. zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są od dnia dzisiejszego wystawiane z aktualnym numerem konta.
czytaj więcej

Data publikacji: 30-05-2018


Informacja nt. regulaminu oraz polityki prywatności naszego sklepu internetowego

Twoja prywatność i bezpieczeństwo danych osobowych są dla nas bardzo ważne. Dla zachowania zgodności z nowymi przepisami i dla potrzeb utrzymania najwyższego poziomu ochrony danych osobowych, zmianie ulega polityka prywatności oraz regulamin naszego sklepu internetowego. Zmiany te nie wpływają w żaden sposób na jakość naszych usług oraz funkcjonalność sklepu internetowego eAlarmy.pl.
czytaj więcej

Data publikacji: 29-05-2018


NeoGSM-IP, najnowsza seria central alarmowych Ropam Elektronik

NeoGSM-IP jest to seria central alarmowych polskiego producenta firmy Ropam. Wprowadzone do oferty urządzenia charakteryzują się wieloma ciekawymi cechami m.in. posiadają wbudowane moduły WiFi oraz GSM, które umożliwiają zdalne sterowanie oraz konfigurację systemu. Do obsługi central można wykorzystać wygodne w obsłudze panele dotykowe: TPR-4W, TPR-4B i/lub TPR-4WS, TPR-4BS. Dostępne są również dotykowe manipulatory strefowe: TK-3W i TK-3B.
 
czytaj więcej

Data publikacji: 11-05-2018


Wszystkie artykuły

Archiwum

Producenci