WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

BCS, nowe cenniki, a wraz z nimi obniżka cen urządzeń IP oraz tradycyjnych systemów CCTV

Od dnia wczorajszego tj. 20 czerwca obowiązują nowe cenniki produktów firmy BCS. Aktualizacja dotyczy tradycyjnych systemów telewizji przemysłowej: HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS oraz systemów IP - seria BCS LINE.

Miło nam poinformować, że większość cen została znacznie obniżona. W przypadku niektórych rejestratorów nawet o około 20%, np. BCS-CVR16022M-IV.
czytaj więcej

Data publikacji: 21-06-2017


Promocja, zestaw alarmowy firmy Ropam - OptimaGSM oraz manipulator TPR-4W/B

Przedstawiamy Państwu dwa zestawy alarmowe od firmy Ropam w wyjątkowych, promocyjnych cenach. Systemy składają się z trzech elementów: centrali alarmowej OptimaGSM-PS, nowoczesnego manipulatora dotykowego w kolorze białym lub czarnym TPR-4W (lub TPR-4B) oraz anteny AT-GSM-MINI.
 
czytaj więcej

Data publikacji: 12-06-2017


FireAngel SCO5 - Autonomiczny dualny czujnik: tlenku węgla (czadu) oraz dymu

FireAngel - jeden z największych producentów czujek dymu i czadu na świecie wprowadza do oferty zupełnie nowy produkt. SCO5 to pierwszy detektor FireAngel typu 2w1. W urządzenie zostały wbudowane dwa zaawansowane sensory: optyczny do wykrywania dymu oraz  elektrochemiczny do wykrywania tlenku węgla (czadu).
czytaj więcej

Data publikacji: 05-06-2017


1 czerwca firma SATEL aktualizuje cennik swoich produktów

Od dnia 1 czerwca br. zacznie obowiązywać nowy cennik popularnego producenta systemów alarmowych, firmy SATEL. Ceny sporej grupy produktów uległy zmianie. Potaniały centrale alarmowe VERSA Plus i Versa IP oraz moduły komunikacyjne GSM/GPRS. W wyższych cenach będą dostępne centrale alarmowych z rodziny INTEGRA, VERSA oraz CA. Wybrane manipulatory i ekspandery. 
czytaj więcej

Data publikacji: 29-05-2017


Nowości produktowe od firmy BCS POINT. Nowa linia kamer kopułowych

Oferta kamer IP została uzupełniona o kolejne nowości marki BCS POINT. Wśród nich znajdziemy modele różnego typu: kopułkowe, tubowe oraz jeden model typu FISHEYE. Cechują się bogatą funkcjonalnością i wyposażone są w wysokiej jakości przetwornik. Kamery występują standardowo już w obu wersjach kolorystycznych: białej oraz grafitowej.
czytaj więcej

Data publikacji: 12-05-2017


System HDCVI w nowej, wyższej rozdzielczości 4.0 MPx od BCS

Już w sprzedaży kamery BCS systemu HDCVI generujące obraz z rozdzielczością 4.0MPx (2560x1440px). Wszystkie kamery posiadają białą, metalową obudowę z klasą szczelności IP66. Zostały wyposażone w promiennik podczerwieni, którego zasięg działania może wynosić nawet do 60 metrów. W standardzie posiadają funkcję WDR oraz mechaniczny filtr podczerwieni ICR.
czytaj więcej

Data publikacji: 10-05-2017


BasicGSM - Popularne moduły GSM firmy ROPAM w nowych wersjach ze złączem SMA

Firma Ropam Elektronik, producent m.in. modułów do powiadamiania i sterowania poprzez sieć GSM, zmieniła standard złącza antenowego we wszystkich swoich produktach. Aktualnie w nowych modułach BasicGSM 2 stosowane jest złącze SMA (f - żeńskie, panelowe). Zmiany nie ominęły również anten czy central alarmowych. Do zastosowania nowych anten ze złączem SMA wraz ze starszymi urządzeniami (posiadającymi złącze FME), producent przygotował przejściówkę AT-SMAf-FMEf.
czytaj więcej

Data publikacji: 18-04-2017


Alarm DSC w oparciu o rodzinę hybrydowych central alarmowych POWER NEO.

Centrala alarmowa DSC z serii HS oraz pozostałe elementy z rodziny NEO trafiły do sprzedaży już jakiś czas temu. Rozwiązania firmy DSC dają możliwość dowolnej konfiguracji systemu, zarówno w wersji przewodowej jak i bezprzewodowej, tzw. system hybrydowy. Zalety systemu NEO to szeroki wybór czujek i peryferiów, zastosowanie doskonałej łączności radiowej PowerG, darmowa i wygodna  aplikacja mobilna NEO GO dla użytkowników Android i iOS.
czytaj więcej

Data publikacji: 29-03-2017


Uniwersalne kamery Evermax, 4in1 z nowym przetwornikiem IMX323 już w sprzedaży!!!

W dniu dzisiejszym w związku z dostawą rozpoczynamy sprzedaż kamer Evermax serii EVX-FHD. Urządzenia są dostępne w nowej wersji z udoskonalonym przetwornikiem CMOS ExmorTM (model IMX323) generujący obraz FullHD. Dodatkowo zostały wyposażone w promiennik IR wykonany w technologii Black Glass.
czytaj więcej

Data publikacji: 22-03-2017


OPTEX - bariery podczerwieni przystosowane do montażu w kolumnie

Do oferty sklepu eAlarmy dołączyły cztery modele zewnętrznych barier podczerwieni OPTEX z serii SmartLine -BT, przystosowanych do montażu w specjalnych do tego kolumnach o wysokości dwóch lub trzech metrów. Aktywna bariera podczerwieni Optex z serii SmartLine jest przede wszystkim mniejsza i lżejsza w stosunku do klasycznych urządzeń tego typu. Dodatkowo produkty o różnym zasięgu są do siebie podobne, co podnosi estetykę całego systemu.
czytaj więcej

Data publikacji: 15-03-2017


Wszystkie artykuły

Archiwum

Producenci