WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

Rejestratory IP BCS-NVR. Nowa seria urządzeń III generacji, 4K

Przedstawiamy serię rejestratorów sieciowych BCS-NVR. Już w sprzedaży nowe modele III generacji. Urządzenia obsługują kamery pracujące z maksymalną rozdzielczością 12MPx i umożliwiają podgląd "na żywo" w rozdzielczości Ultra HD 3840x2160px. Każdy z wprowadzonych do oferty rejestratorów ma możliwość obsługi inteligentnych funkcji tj.: 
  • przekroczenie linii
  • wtargnięcie w obszar
  • detekcja twarzy
  • pozostawiony / zagubiony obiekt
  • liczenie osób
  • mapa ciepła
  • detekcja audio
czytaj więcej

Data publikacji: 19-06-2018


Od dzisiaj nowe, niższe ceny dostawy firmą kurierską DPD

W dniu dzisiejszym obniżyliśmy koszty dostawy naszych produktów. Zamawiane towary dostarczane są przez firmę spedycyjną DPD.

Ceny wysyłki w zależności od rodzaju płatności wynoszą:
  • 13 zł przy przedpłacie dla zamówień o wartości do 800 zł
  • 0 zł przy przedpłacie dla zamówień o wartości ponad 800 zł
  • 16 zł za pobraniem
czytaj więcej

Data publikacji: 15-06-2018


Aktualizacja BCS Manager - wersja 1.4 aplikacji do zarządzania urządzeniami BCS

BCS Manager 1.4 - uaktualniona wersja oprogramowania służącego do zarządzania urządzeniami monitorującymi marki BCS. W najnowszej wersji wprowadzono szereg ulepszeń m.in. automatyczne odświeżanie strumieni, poprawiono stabilność aplikacji, czy też udoskonalono mechanizm odtwarzania i pobierania nagrań z rejestratorów.
czytaj więcej

Data publikacji: 04-06-2018


UWAGA! Zmiana numeru rachunku bankowego

Informujemy, że z dniem dzisiejszym, tj. 30.05.2018 r. zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są od dnia dzisiejszego wystawiane z aktualnym numerem konta.
czytaj więcej

Data publikacji: 30-05-2018


Informacja nt. regulaminu oraz polityki prywatności naszego sklepu internetowego

Twoja prywatność i bezpieczeństwo danych osobowych są dla nas bardzo ważne. Dla zachowania zgodności z nowymi przepisami i dla potrzeb utrzymania najwyższego poziomu ochrony danych osobowych, zmianie ulega polityka prywatności oraz regulamin naszego sklepu internetowego. Zmiany te nie wpływają w żaden sposób na jakość naszych usług oraz funkcjonalność sklepu internetowego eAlarmy.pl.
czytaj więcej

Data publikacji: 29-05-2018


NeoGSM-IP, najnowsza seria central alarmowych Ropam Elektronik

NeoGSM-IP jest to seria central alarmowych polskiego producenta firmy Ropam. Wprowadzone do oferty urządzenia charakteryzują się wieloma ciekawymi cechami m.in. posiadają wbudowane moduły WiFi oraz GSM, które umożliwiają zdalne sterowanie oraz konfigurację systemu. Do obsługi central można wykorzystać wygodne w obsłudze panele dotykowe: TPR-4W, TPR-4B i/lub TPR-4WS, TPR-4BS. Dostępne są również dotykowe manipulatory strefowe: TK-3W i TK-3B.
 
czytaj więcej

Data publikacji: 11-05-2018


Systemy wideodomofonowe Greon - nowa marka w naszej ofercie

Greon, są to urządzenia przeznaczone do budowy profesjonalnych, rozbudowanych instalacji wideodomofonowych dla osiedli mieszkaniowych. System oparty jest na przewodach UTP (technologia IP). Obraz, dźwięk, sterowanie i zasilanie PoE przesyłane są jednym kablem. Takie rozwiązanie gwarantuje szybkie wdrożenie, upraszcza instalację oraz eliminuje dodatkowe źródła zasilania dla całego systemu.
czytaj więcej

Data publikacji: 01-03-2018


Nowości SATEL, uniwersalne moduły komunikacyjne GSM-X oraz GPRS-A

Uniwersalne moduły komunikacyjne GSM-X oraz GPRS-A to dwa zupełnie nowe urządzenia w ofercie SATEL. Moduły znajdą zastosowanie w istniejących oraz nowo budowanych instalacjach. Mogą współpracować z dowolnym systemem alarmowym lub systemem automatyki. W przypadku współpracy z prostszymi modelami central lub podczas nadzorowania np. linii technologicznych śledzą zmiany stanów na swoich wejściach. Otrzymane informacje przekazują do stacji monitorujących agencji ochrony lub zainteresowanych osób.
czytaj więcej

Data publikacji: 19-02-2018


Już w sprzedaży nowe kamery kopułowe BCS 4w1 z funkcją WDR(120dB)

BCS wprowadził do oferty kamery 4w1 z przetwornikiem SONY IMX323. Nowe urządzenia to zewnętrzne kamery kopułowe z promiennikiem podczerwieni. Posiadają szereg funkcji mających wpływ na jakoś generowanego obrazu m.in. poszerzoną dynamikę obrazu WDR(120dB), mechaniczny filtr podczerwieni ICR oraz AGC, AWB, BLC i HLC.
czytaj więcej

Data publikacji: 13-02-2018


Promocja. Zestawy alarmowe z centralą OptimaGSM-SET ROPAM. Sprawdź cenę!

Zapraszamy do zapoznana się z zestawami alarmowymi firmy ROPAM, które od 1 lutego 2018 r. dostępne są w niskiej, promocyjnej cenie. Zestawy składają się z centrali alarmowej OptimaGSM-SET oraz dotykowego, natynkowego manipulatora 4,3" TPR-4W (lub TPR-4B). 
czytaj więcej

Data publikacji: 06-02-2018


Wszystkie artykuły

Archiwum

Producenci