WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

Uwaga, zmiana danych adresowych naszej firmy

Niniejszym informujemy, że z dniem 20 października br. firma eAlarmy.pl Marcin Borowski zmienia adres siedziby.
Aktualne dane:
al. Armii Krajowej 1/3,
42-202 Częstochowa.
Numery telefonów, oraz adresy e-mail pozostają bez zmian. Uprzejmie prosimy o uwzględnienie powyższych zmian w kierowanych do nas przesyłkach oraz dokumentach. 
 
czytaj więcej

Data publikacji: 20-10-2017


Nowość w ofercie - monitoring IP od producenta HIKVISION

Uzupełniliśmy ofertę sklepu o kolejne urządzenia marki HIKVISION. Tym razem można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie kamery i rejestratory pracujące w systemie sieciowym IP. Oferujemy kamery pracujące w rozdzielczości do 4 MPx i mieszczące się w różnych typach obudów. Rejestratory natomiast to nowoczesne urządzenia rejestrujące obraz z 4 oraz 8 kamer jednocześnie - warto zwrócić uwagę na najnowszą serię urządzeń oznaczoną końcówką -K. Jest to wstępny asortyment, który z każdym kolejnym dniem będzie sukcesywnie poszerzany o kolejne kamery i rejestratory tego producenta.
czytaj więcej

Data publikacji: 10-10-2017


BCS POINT - nowe produkty, aktualne cenniki urządzeń

Kilka dni temu dodaliśmy do oferty trzy nowe przełączniki marki BCS POINT z funkcją PoE: BCS-P-SP0801G-SFP, BCS-P-SP1602G-SFP oraz BCS-P-SP2402G-SFP. Przełączniki są w stanie zasilić podłączone urządzenia oddalone nawet o 250 metrów. Najmniejsze z dodanych switchy został wyposażony w jeden gigabitowy port combo RJ45/SFP, pozostałe urządzenia mają po dwa porty combo RJ45/SFP, które można wykorzystać dowolnie do podłączenia rejestratora, NAS lub przesłać dane do dowolnego urządzania.
czytaj więcej

Data publikacji: 09-10-2017


Evermax, duża dostawa kamer oraz akcesoriów CCTV

W dniu dzisiejszym dotarła do nas duża dostawa urządzeń marki EVERMAX. Dostępne są 4-systemowe kamery serii EVX-FHD, m.in. EVX-FHD215IR-II, EVX-FHD216IR-II, EVX-FHD201IR-II oraz EVX-FHD272IR-II.
Nowym produktem jest urządzenia o symbolu EVX-FHD273IR-II. Jest to kamera kopułowa w metalowej obudowie z wbudowanym obiektywem 2.8 mm i promiennikiem IR z zasięgiem do 20 metrów.
czytaj więcej

Data publikacji: 03-10-2017


Switch Planet - seria profesjonalnych przełączników z wyświetlaczem LCD

Urządzenia firmy PLANET znane są ze swojej niezawodności oraz stabilnością pracy. Zaletą niedawno wprowadzonych do oferty switchy z funkcją PoE, jest również wbudowany wyświetlacz LCD, który służy do monitorowania stanu pracy portów PoE w czasie rzeczywistym. 
Tego typu rozwiązanie pozwala użytkownikowi sprawdzić szczegółowe informacje bez potrzeby korzystania z komputera lub specjalnego oprogramowania.
czytaj więcej

Data publikacji: 26-09-2017


INT-KWRL Nowe bezprzewodowe manipulatory w najnowszym cenniku SATEL

Oficjalnie, od dnia dzisiejszego, obowiązuje nowy cennik firmy SATEL. W aktualnej edycji pojawiły się cztery nowości: bezprzewodowy manipulator INT-KWRL (w trzech wersjach kolorystycznych), daszek HOOD C do zewnętrznych czujek serii OPAL i AOD-200, konektor IPX-SMA oraz zestaw VERSA Plus-TSG czyli zestaw centrali VERSA Plus w obudowie OPU-4P z manipulatorem INT-TSG-WSW.
czytaj więcej

Data publikacji: 01-09-2017


Automatyka wjazdu. Rodzina sterowników ELMES do automatyzacji otwierania oraz zamykania bram

Przedstawiamy serię urządzeń firmy Elmes przeznaczonych do automatyzacji otwierania oraz zamykania bram. W ofercie znajdują się sterowniki obsługujące bramy przesuwane, do sterowania silnikiem prądu stałego: 24VDC - STB24VM1, oraz 12VDC  - STB12VM1. Nowym urządzeniem jest również sterownik do bramy skrzydłowej - STB230VM2, współpracujący zarówno z bramami jedno i jak dwuskrzydłowymi.
 
czytaj więcej

Data publikacji: 08-08-2017


Nowoczesne i funkcjonalne - rejestratory IP drugiej generacji od firmy BCS

Firma BCS wprowadziła do sprzedaży drugą generację rejestratorów IP z oferty podstawowej. Łącznie 19 urządzeń wzbogaciło szeroką już ofertę producenta. Nowe modele obsługują rozdzielczość 4K - 3840 x 2160 (8MPx) co pozwoli na jeszcze lepszą jakość zapisywanego obrazu. W naszym sklepie już od ponad tygodnia można przyjrzeć się specyfikacji każdego z modelu oraz zakupić go w przypadku zainteresowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
czytaj więcej

Data publikacji: 19-07-2017


Moduły komunikacyjne SATEL. Nowe wersje oprogramowania dla GPRS-T1, T2, T4 i T6.

Już jest dostępna nowa wersja oprogramowanie do modułów komunikacyjnych GPRS-T1, GPRS-T2GPRS-T4 oraz GPRS-T2 firmy SATEL. Zaktualizowane moduły będzie można obsługiwać  przy pomocy nowej wersji  programu konfiguracyjnego GPRS-Soft.
Oprogramowanie znajduje się w zakładkach "Do pobrania" obok "Opisu produktu" w naszym sklepie internetowym.
czytaj więcej

Data publikacji: 18-07-2017


Czołowy producent monitoringu CCTV HIKVISION - nowa marka w ofercie sklepu

Z przyjemnością informujemy o poszerzeniu oferty monitoringu CCTV o rejestratory i kamery czołowego producenta branży security - firmy HIKVISION. Aktualnie można nabyć u nas najpopularniejsze produkty tego światowego lidera, natomiast w kolejnych tygodniach będzie można cieszyć się już kompletną ofertą produktów.
czytaj więcej

Data publikacji: 11-07-2017


Wszystkie artykuły

Archiwum

Producenci