WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

Jesienne promocje SATEL. Kup zestaw - odbierz wyjątkowy prezent!

Jesień przynosi nie tylko spadające liście i chłodniejsze temperatury, ale także ciekawe okazje. W ramach "Jesiennej Promocji SATEL" przedstawiamy trzy (a w zasadzie sześć) niesamowitych zestawów alarmowych. To doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy pragną podnieść poziom bezpieczeństwa w swoich domach i firmach.
czytaj więcej

Data publikacji: 01-09-2023


ACSP SATEL - Adresowalny System Sygnalizacji Pożarowej

Adresowalny System Sygnalizacji Pożarowej ACSP SATEL jest zaawansowanym rozwiązaniem, którego celem jest zapewnienie skutecznego wykrywania i reagowania na zagrożenia pożarowe. Dzięki swojej innowacyjnej technologii, system ACSP umożliwia precyzyjne określenie lokalizacji pożaru, co jest niezwykle istotne w sytuacjach awaryjnych.
czytaj więcej

Data publikacji: 12-07-2023


Jaki switch do monitoringu IP? Porady w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Monitoring IP to skuteczny i zaawansowany system ochrony obiektów. Jednym z jego podstawowych i niezbędnych elementów jest switch, który zapewnia komunikację pomiędzy rejestratorem i kamerami oraz zapewnia odpowiednie ich zasilanie dzięki funkcji PoE.

czytaj więcej

Data publikacji: 06-09-2022


Poszerzamy ofertę systemów ppoż - puszki instalacyjne PULSAR seria AWOP / AWOZ

Zaopatrujesz się w naszym sklepie internetowym w urządzenia do systemów przeciwpożarowych? Ta wiadomość jest dla Ciebie: rozszerzyliśmy ofertę o wysokiej jakości puszki instalacyjne od marki PULSAR. Wejdź i zapoznaj się ze szczegółami!
czytaj więcej

Data publikacji: 20-05-2022


Kamera IP BCS L-TIP55 FCL4 - funkcje alarmu i monitoringu do ochrony domu lub firmy.

Kamera monitorująca dom lub firmę to niezawodny i świetnie znany element nadzoru różnego rodzaju obiektów. BCS-L-TIP55 FCL4 to jednak coś zdecydowanie więcej, urządzenie to łączy w sobie cechy monitoringu i alarmu, a nawet zdalnej zautomatyzowanej ochrony.
czytaj więcej

Data publikacji: 13-04-2022


ELFON OPTIMA nowy monitor OP-VM5 do systemu cyfrowego wideofonu Optima 255.

Domofon cyfrowy w bloku na zamkniętym osiedlu, w budynku firmy czy użyteczności publicznej to dziś absolutny standard. Optima firmy Elfon to jeden z najpopularniejszych systemów wielorodzinnych, dostępny również w wersji wideodomofonu.
czytaj więcej

Data publikacji: 23-09-2021


Nowości SATEL. Manipulatory INT-TSH2 oraz INT-TSG2 w ofercie eAlarmy

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi, odświeżonymi manipulatorami SATEL INT-TSH2 i INT-TSG2. Urządzenia, podobnie jak ich poprzednie wersje, przeznaczone są do obsługi systemu alarmowego i automatyki budynkowej bazującego na centralach INTEGRA lub VERSA.
czytaj więcej

Data publikacji: 13-09-2021


Transformator wideo HDCVI HDTVI i AHD 4K 8MP Evermax EVX-T803-4K, NOWOŚĆ.

Analogowe systemy monitoringu są wciąż rozwijane, a stosowane w nich kamery potrafią generować obraz o rozdzielczości nawet 8 Mpx czyli 4K. Dotychczas dostępne transformatory wideo, miały swoje ograniczenia głownie dotyczące właśnie rozdzielczości.
czytaj więcej

Data publikacji: 04-05-2021


Nowa siedziba eAlarmy.pl. Częstochowa, ul. Wręczycka 13/15

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy. Stałym rozszerzaniem oferty produktowej oraz troską o wysoką jakość obsługi klienta od 7 kwietnia br. działamy w nowej lokalizacji. Siedziba firmy zlokalizowana jest przy ul. Wręczyckiej 13/15 w Częstochowie.
czytaj więcej

Data publikacji: 07-04-2021


Centrala alarmowa PERFECTA-IP, jedna z wielu nowości SATEL

PERFECTA-IP SATEL. Poznaj dwa nowe modele central alarmowych z rodziny PERFECTA, w których producent zintegrował komunikator ethernetowy w miejsce modułu GSM. Moduł ETH umożliwia obsługę systemu za pomocą aplikacji mobilnej PERFECTA CONTROL, jego zdalną konfigurację z użyciem programu PERFECTA Soft oraz przesyłanie kodów zdarzeń do stacji monitorujących (np. agencji ochrony).
czytaj więcej

Data publikacji: 07-10-2020


Wszystkie artykuły

Archiwum

20242023Jesienne promocje SATEL. Kup zestaw - odbierz wyją…ACSP SATEL - Adresowalny System Sygnalizacji Pożar…2022Jaki switch do monitoringu IP? Porady w doborze od…Poszerzamy ofertę systemów ppoż - puszki instalacy…Kamera IP BCS L-TIP55 FCL4 - funkcje alarmu i moni…2021ELFON OPTIMA nowy monitor OP-VM5 do systemu cyfrow…Nowości SATEL. Manipulatory INT-TSH2 oraz INT-TSG2…Transformator wideo HDCVI HDTVI i AHD 4K 8MP Everm…Nowa siedziba eAlarmy.pl. Częstochowa, ul. Wręczyc…2020Centrala alarmowa PERFECTA-IP, jedna z wielu nowoś…Mean Well zasilacz HDR 48V, także dla urządzeń PoEPromocja ROPAM Elektronik. Zbieraj punkty, wymieni…Informacje. Nowe produkty w ofercie firmy SATEL.2019Elektrozaczep 24V Hartte. Seria XS zaczepów symetr…Kamera IP 4 Mpx i 2 Mpx. Sprawdź ofertę nowych kam…SLIM-PIR oraz SLIM-DUAL - poznaj nową serię czujni…Wideodomofon NEXWEI. Nowa marka nowoczesnych urząd…2018W dniach między 2 a 4 stycznia 2019 r. w naszej fi…WD81PURZ / WD101PURZ Nowe dyski HDD do pracy ciągł…Najnowsza centrala NeoGSM-IP ROPAM, zestaw z TPR-…Zmiany zawiasów w obudowach na klawiaturę firmy PU…2017Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 2017!Super PROMOCJA dla INSTALATORÓW. Kamery BCS 4MPx z…POWERBANK GRATIS przy zakupie urządzeń marki BCS z…Dzień Darmowej Dostawy - 5-go grudnia, koszt wysył…2016FireAngel - seria autonomicznych detektorów dymu i…PROMOCJA - Profesjonalne switche LINKSYS w atrakcy…KENWEI - nowe produkty monitor i kamera, obniżka c…BCS Point monitoring IP - kompleksowa oferta kamer…2015Rejestrator AHD BCS VAVR, seria urządzeń do monito…Kenwei - nowe monitory do systemu wideodomofonoweg…Monitoring CCTV, system HD-CVI - nowe produkty fir…Startujemy z zupełnie nową stroną!2014Kamery SAMSUNG IP nowa oferta produktów CCTV IPATSUMI Bariera PIR i nowa czujka zewnętrzna SIR10S…Ropam Aero Alarm bezprzewodowy z NeoGSMBCS HDCVI Nowa jakość w monitoringu CCTV2013Kamera HDIS CMOS z filtrem ICR. EVERMAX960H Rejestrator BCS. DVR o wyższych parametrachSatel sygnalizacja pożaru CSP-100 i CSP-200. Nowoś…Cennik Satel. 16.09.2013. M.in. manipulator INT-TS…2012Uwaga! Nowe symbole urządzeń marki BCSAlarmy VISONIC, dostępne w naszej ofercie.IpGO - Monitoring IP nowa rodzina produktów Cennik SATEL - Nowa edycja 1.10.2012 r.

Producenci