WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

Automatyka wjazdu. Rodzina sterowników ELMES do automatyzacji otwierania oraz zamykania bram

Przedstawiamy serię urządzeń firmy Elmes przeznaczonych do automatyzacji otwierania oraz zamykania bram. W ofercie znajdują się sterowniki obsługujące bramy przesuwane, do sterowania silnikiem prądu stałego: 24VDC - STB24VM1, oraz 12VDC  - STB12VM1. Nowym urządzeniem jest również sterownik do bramy skrzydłowej - STB230VM2, współpracujący zarówno z bramami jedno i jak dwuskrzydłowymi.
 
czytaj więcej

Data publikacji: 08-08-2017


Moduły komunikacyjne SATEL. Nowe wersje oprogramowania dla GPRS-T1, T2, T4 i T6.

Już jest dostępna nowa wersja oprogramowanie do modułów komunikacyjnych GPRS-T1, GPRS-T2GPRS-T4 oraz GPRS-T2 firmy SATEL. Zaktualizowane moduły będzie można obsługiwać  przy pomocy nowej wersji  programu konfiguracyjnego GPRS-Soft.
Oprogramowanie znajduje się w zakładkach "Do pobrania" obok "Opisu produktu" w naszym sklepie internetowym.
czytaj więcej

Data publikacji: 25-07-2017


Nowoczesne i funkcjonalne - rejestratory IP drugiej generacji od firmy BCS

Firma BCS wprowadziła do sprzedaży drugą generację rejestratorów IP z oferty podstawowej. Łącznie 19 urządzeń wzbogaciło szeroką już ofertę producenta. Nowe modele obsługują rozdzielczość 4K - 3840 x 2160 (8MPx) co pozwoli na jeszcze lepszą jakość zapisywanego obrazu. W naszym sklepie już od ponad tygodnia można przyjrzeć się specyfikacji każdego z modelu oraz zakupić go w przypadku zainteresowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
czytaj więcej

Data publikacji: 19-07-2017


Czołowy producent monitoringu CCTV HIKVISION - nowa marka w ofercie sklepu

Z przyjemnością informujemy o poszerzeniu oferty monitoringu CCTV o rejestratory i kamery czołowego producenta branży security - firmy HIKVISION. Aktualnie można nabyć u nas najpopularniejsze produkty tego światowego lidera, natomiast w kolejnych tygodniach będzie można cieszyć się już kompletną ofertą produktów.
czytaj więcej

Data publikacji: 11-07-2017


Akumulator do systemu alarmowego Alarmtec i Europower - nowa oferta

Akumulatory Alarmtec i Europower, dostępne są w naszej ofercie od wielu lat. Podstawową zaleta obydwu rozwiązań jest doskonała jakość i potwierdzona wynikami sprzedaży bezawaryjność. Od początku lipca oferujemy Państwu jeszcze lepsze ceny na wszystkie dostępne modele.
czytaj więcej

Data publikacji: 05-07-2017


BCS, nowe cenniki, a wraz z nimi obniżka cen urządzeń IP oraz tradycyjnych systemów CCTV

Od dnia wczorajszego tj. 20 czerwca obowiązują nowe cenniki produktów firmy BCS. Aktualizacja dotyczy tradycyjnych systemów telewizji przemysłowej: HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS oraz systemów IP - seria BCS LINE.

Miło nam poinformować, że większość cen została znacznie obniżona. W przypadku niektórych rejestratorów nawet o około 20%, np. BCS-CVR16022M-IV.
czytaj więcej

Data publikacji: 21-06-2017


Promocja, zestaw alarmowy firmy Ropam - OptimaGSM oraz manipulator TPR-4W/B

Przedstawiamy Państwu dwa zestawy alarmowe od firmy Ropam w wyjątkowych, promocyjnych cenach. Systemy składają się z trzech elementów: centrali alarmowej OptimaGSM-PS, nowoczesnego manipulatora dotykowego w kolorze białym lub czarnym TPR-4W (lub TPR-4B) oraz anteny AT-GSM-MINI.
 
czytaj więcej

Data publikacji: 12-06-2017


FireAngel SCO5 - Autonomiczny dualny czujnik: tlenku węgla (czadu) oraz dymu

FireAngel - jeden z największych producentów czujek dymu i czadu na świecie wprowadza do oferty zupełnie nowy produkt. SCO5 to pierwszy detektor FireAngel typu 2w1. W urządzenie zostały wbudowane dwa zaawansowane sensory: optyczny do wykrywania dymu oraz  elektrochemiczny do wykrywania tlenku węgla (czadu).
czytaj więcej

Data publikacji: 05-06-2017


1 czerwca firma SATEL aktualizuje cennik swoich produktów

Od dnia 1 czerwca br. zacznie obowiązywać nowy cennik popularnego producenta systemów alarmowych, firmy SATEL. Ceny sporej grupy produktów uległy zmianie. Potaniały centrale alarmowe VERSA Plus i Versa IP oraz moduły komunikacyjne GSM/GPRS. W wyższych cenach będą dostępne centrale alarmowych z rodziny INTEGRA, VERSA oraz CA. Wybrane manipulatory i ekspandery. 
czytaj więcej

Data publikacji: 29-05-2017


Nowości produktowe od firmy BCS POINT. Nowa linia kamer kopułowych

Oferta kamer IP została uzupełniona o kolejne nowości marki BCS POINT. Wśród nich znajdziemy modele różnego typu: kopułkowe, tubowe oraz jeden model typu FISHEYE. Cechują się bogatą funkcjonalnością i wyposażone są w wysokiej jakości przetwornik. Kamery występują standardowo już w obu wersjach kolorystycznych: białej oraz grafitowej.
czytaj więcej

Data publikacji: 12-05-2017


Wszystkie artykuły

Archiwum

Producenci