WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

PowerBank GRATIS - nowa odsłona promocji urządzeń marki BCS

BCS uruchamia druga edycję promocji, w której za zakup wybranych kamer klient otrzymuje POWERBANK GRATIS. Tym razem w akcji promocyjnej bierze udział pięć modeli kamer. Tubowe: BCS-THC5401IR-V i BCS-THC4401IR oraz kopułowe: BCS-DMHC1401IR, BCS-DMHC2401IR oraz BCS-DMHC2401IR-M.
czytaj więcej

Data publikacji: 22-01-2018


Wyjątkowe zestawy domofonowe marki Cyfral w ofercie sklepu eAlarmy

Polska marka domofonów CYFRAL stworzyła nową linię central pod nazwą COSMO. Model ten powstał dla systemów jednorodzinnych oraz dwurodzinnych. Wykonany został z solidnego materiału i prezentuje się w nowoczesnej obudowie. Tworzy zestawy domofonowe z analogowymi unifonami SMART w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz aluminium. Zachęcamy do zakupów!
czytaj więcej

Data publikacji: 10-01-2018


W dniach między 2 a 4 stycznia 2018 r. w naszej firmie będzie miał miejsce remanent

Uwaga, w dniach między 2 a 4 stycznia przyszłego roku sklep eAlarmy.pl będzie nieczynny z powodu remanentu. Za wynikłe z tego tytułu opóźnienia w realizacji zamówień serdecznie przepraszamy.
czytaj więcej

Data publikacji: 29-12-2017


Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 2017!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w 2017 roku. Niech ten wspaniały czas upłynie w rodzinnej atmosferze i przyniesie Państwu i Państwa rodzinom wiele radości oraz optymizmu. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2018!
czytaj więcej

Data publikacji: 21-12-2017


Super PROMOCJA dla INSTALATORÓW. Kamery BCS 4MPx z WDR w cenie 2MPX

Wszystkich naszych Instalatorów zapraszamy do zapoznania się z najnowsza promocją zorganizowaną przez BCS. W dniach od 6 grudnia do 31 stycznia 2018 r. kamery HD-CVI 4MPx z WDR są sprzedawane w cenie kamer 2 MPx. Akcja promocyjna dotyczy pięciu modeli, są do urządzenia o symbolach: BCS-THC5401IR-V, BCS-DMHS2401IR, BCS-THC4401IR, BCS-DMHC2401IR-M, BCS-DMHC1401IR.
czytaj więcej

Data publikacji: 06-12-2017


POWERBANK GRATIS przy zakupie urządzeń marki BCS z serii LINE oraz POINT

Firma BCS przygotowała zimową akcję promocyjną dla wszystkich klientów. Przy zakupie wybranych urządzeń telewizji przemysłowej można otrzymać urządzenie ładujące za darmo!
Akcja trwa wyłącznie do końca miesiąca (31.12) lub do wyczerpania zapasów magazynowych.
czytaj więcej

Data publikacji: 05-12-2017


Dzień Darmowej Dostawy - 5-go grudnia, koszt wysyłka zamówień wyniesie 0 zł

We wtorek 5-go grudnia, w związku z akcją Dzień Darmowej Dostawy, zamówienia składane w naszym sklepie internetowym eAlarmy.pl będziemy bezpłatnie wysyłać kurierem DPD. Nie ma znaczenia wybrany sposób płatności. Jedyny warunek dotyczy minimalnej wartość koszyka, suma zakupów musi przekroczyć 20 zł brutto.
czytaj więcej

Data publikacji: 04-12-2017


Firmware zabezpieczający do rejestratorów BCS POINT serii QDVR

Liczba ataków  hakerskich na urządzenia w systemach telewizji przemysłowej w ostatnim czasie zwiększyła się. Jednym z podstawowych elementów ochrony przed włamaniem jest zadbanie, aby na naszych urządzeniach była zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania. Zachęcamy do aktualizacji firmware rejestratorów serii QDVR BCS POINT, które znajduje się w dziale do pobranie oraz przy opisie konkretnego urządzenia.
czytaj więcej

Data publikacji: 16-11-2017


SATEL - Milwaukee. Druga edycja programu: Profesjonalni Partnerzy dla Profesjonalistów

Wystartowała druga edycja programu "Profesjonalni partnerzy dla Profesjonalistów". Aby wziąć udział w promocji należy zakupić produkt oznaczony specjalną naklejką "SATEL-Milwaukee", a następnie zarejestrować numer kuponu na specjalnej przygotowanej stronie producenta: profesjonalni.satel.pl 
Na zbieranie punktów oraz ich wymianę na nagrody rzeczowe mamy czas aż do 16 kwietnia 2018 r.
czytaj więcej

Data publikacji: 13-11-2017


Promocja, wybrane wideomonitory Kenwei w atrakcyjnej cenie

Kenwei, markowy producent wideodomofonów zorganizował promocję, w której wybrane monitory można kupić w atrakcyjnej cenie. Promocja dotyczy urządzeń o symbolach: KW-E709TC-W, KW-E709TC-B oraz KW-EA10TC. Monitory posiadają dotykowy wyświetlacz w technologii pojemnościowej o  przekątnej 7" lub 10" (w zależności od modelu). Zostały wyposażone w szereg funkcji, takich jak: 
  • obsługa wielu wejść
  • interkom
  • funkcja moniotoringu (obsługa kamer CCTV)
  • automatyczna sekretarka
  • slot na kartę pamięci

czytaj więcej

Data publikacji: 31-10-2017


Wszystkie artykuły

Archiwum

Producenci