WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

Systemy wideodomofonowe Greon - nowa marka w naszej ofercie

Greon, są to urządzenia przeznaczone do budowy profesjonalnych, rozbudowanych instalacji wideodomofonowych dla osiedli mieszkaniowych. System oparty jest na przewodach UTP (technologia IP). Obraz, dźwięk, sterowanie i zasilanie PoE przesyłane są jednym kablem. Takie rozwiązanie gwarantuje szybkie wdrożenie, upraszcza instalację oraz eliminuje dodatkowe źródła zasilania dla całego systemu.
czytaj więcej

Data publikacji: 01-03-2018


Nowości SATEL, uniwersalne moduły komunikacyjne GSM-X oraz GPRS-A

Uniwersalne moduły komunikacyjne GSM-X oraz GPRS-A to dwa zupełnie nowe urządzenia w ofercie SATEL. Moduły znajdą zastosowanie w istniejących oraz nowo budowanych instalacjach. Mogą współpracować z dowolnym systemem alarmowym lub systemem automatyki. W przypadku współpracy z prostszymi modelami central lub podczas nadzorowania np. linii technologicznych śledzą zmiany stanów na swoich wejściach. Otrzymane informacje przekazują do stacji monitorujących agencji ochrony lub zainteresowanych osób.
czytaj więcej

Data publikacji: 19-02-2018


Już w sprzedaży nowe kamery kopułowe BCS 4w1 z funkcją WDR(120dB)

BCS wprowadził do oferty kamery 4w1 z przetwornikiem SONY IMX323. Nowe urządzenia to zewnętrzne kamery kopułowe z promiennikiem podczerwieni. Posiadają szereg funkcji mających wpływ na jakoś generowanego obrazu m.in. poszerzoną dynamikę obrazu WDR(120dB), mechaniczny filtr podczerwieni ICR oraz AGC, AWB, BLC i HLC.
czytaj więcej

Data publikacji: 13-02-2018


Promocja. Zestawy alarmowe z centralą OptimaGSM-SET ROPAM. Sprawdź cenę!

Zapraszamy do zapoznana się z zestawami alarmowymi firmy ROPAM, które od 1 lutego 2018 r. dostępne są w niskiej, promocyjnej cenie. Zestawy składają się z centrali alarmowej OptimaGSM-SET oraz dotykowego, natynkowego manipulatora 4,3" TPR-4W (lub TPR-4B). 
czytaj więcej

Data publikacji: 06-02-2018


PowerBank GRATIS - nowa odsłona promocji urządzeń marki BCS

BCS uruchamia druga edycję promocji, w której za zakup wybranych kamer klient otrzymuje POWERBANK GRATIS. Tym razem w akcji promocyjnej bierze udział pięć modeli kamer. Tubowe: BCS-THC5401IR-V i BCS-THC4401IR oraz kopułowe: BCS-DMHC1401IR, BCS-DMHC2401IR oraz BCS-DMHC2401IR-M.
czytaj więcej

Data publikacji: 22-01-2018


Wyjątkowe zestawy domofonowe marki Cyfral w ofercie sklepu eAlarmy

Polska marka domofonów CYFRAL stworzyła nową linię central pod nazwą COSMO. Model ten powstał dla systemów jednorodzinnych oraz dwurodzinnych. Wykonany został z solidnego materiału i prezentuje się w nowoczesnej obudowie. Tworzy zestawy domofonowe z analogowymi unifonami SMART w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz aluminium. Zachęcamy do zakupów!
czytaj więcej

Data publikacji: 10-01-2018


W dniach między 2 a 4 stycznia 2018 r. w naszej firmie będzie miał miejsce remanent

Uwaga, w dniach między 2 a 4 stycznia przyszłego roku sklep eAlarmy.pl będzie nieczynny z powodu remanentu. Za wynikłe z tego tytułu opóźnienia w realizacji zamówień serdecznie przepraszamy.
czytaj więcej

Data publikacji: 29-12-2017


Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 2017!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w 2017 roku. Niech ten wspaniały czas upłynie w rodzinnej atmosferze i przyniesie Państwu i Państwa rodzinom wiele radości oraz optymizmu. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2018!
czytaj więcej

Data publikacji: 21-12-2017


Super PROMOCJA dla INSTALATORÓW. Kamery BCS 4MPx z WDR w cenie 2MPX

Wszystkich naszych Instalatorów zapraszamy do zapoznania się z najnowsza promocją zorganizowaną przez BCS. W dniach od 6 grudnia do 31 stycznia 2018 r. kamery HD-CVI 4MPx z WDR są sprzedawane w cenie kamer 2 MPx. Akcja promocyjna dotyczy pięciu modeli, są do urządzenia o symbolach: BCS-THC5401IR-V, BCS-DMHS2401IR, BCS-THC4401IR, BCS-DMHC2401IR-M, BCS-DMHC1401IR.
czytaj więcej

Data publikacji: 06-12-2017


POWERBANK GRATIS przy zakupie urządzeń marki BCS z serii LINE oraz POINT

Firma BCS przygotowała zimową akcję promocyjną dla wszystkich klientów. Przy zakupie wybranych urządzeń telewizji przemysłowej można otrzymać urządzenie ładujące za darmo!
Akcja trwa wyłącznie do końca miesiąca (31.12) lub do wyczerpania zapasów magazynowych.
czytaj więcej

Data publikacji: 05-12-2017


Wszystkie artykuły

Archiwum

Producenci