WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Akcesoria i narzędzia

  • BCS BCS-QRC Pilot do obsługi kamer 4 w 1 BCS
    BCS-QRC Pilot do obsługi kamer 4 w 1 BCS
    Numer produktu: 6236
    • Przeznaczony do kamer BCS LINE:
      • BCS-THC5200IR-V
      • BCS-TQ3200IR-E
      • BCS-DMHC4200IR
      • BCS-DMQ1200IR-E
    • Służy do wyboru jednego z trybów video: HD-CVI, HD-TVI, AHD, ANALOG
    brutto: 72.50 netto: 58.94
    dostawa: 3 dni
    gwarancja: 3 lata
  • BCS POINT BCS-P-KHDMI-6 Karta rozszerzeń do rejestratorów, 6 wyjść HDMI BCS POINT
    BCS-P-KHDMI-6 Karta rozszerzeń do rejestratorów, 6 wyjść HDMI BCS POINT
    Numer produktu: 6238
    • Przystosowany do rozszerzenia wyjść HDMI w rejestratorach BCS-P-NVR12816-4KR oraz BCS-P-NVR6416-4KR
    • Wyjścia HDMI: 3 wyjścia 4K + 3 wyjścia 1080p
    • Dekodowanie 16 kamer na wyjściu HDMI
    brutto: 8241.00 netto: 6700.00
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 3 lata
  • BCS POINT BCS-P-KHDMI-4 Karta rozszerzeń do rejestratorów, 4 wyjścia HDMI BCS POINT
    BCS-P-KHDMI-4 Karta rozszerzeń do rejestratorów, 4 wyjścia HDMI BCS POINT
    Numer produktu: 6239
    • Przystosowany do rozszerzenia wyjść HDMI w rejestratorach BCS-P-NVR12816-4KR oraz BCS-P-NVR6416-4KR
    • Wyjścia HDMI: 1 wyjście 4K + 3 wyjścia 1080p
    • Dekodowanie 16 kamer na wyjściu HDMI
    brutto: 5658.00 netto: 4600.00
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 3 lata
  • Pulsar GBIC-101 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    GBIC-101 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    Numer produktu: 6758
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 20 kilometrów
    • Złącze: 2x LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1310 nm
    • Długość fali Rx: 1310 nm
    brutto: 57.00 netto: 46.34
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar GBIC-102 TORNADO Moduł SFP, MultiMode PULSAR
    GBIC-102 TORNADO Moduł SFP, MultiMode PULSAR
    Numer produktu: 6759
    • Interfejs: wielomodowy (multi-mode)
    • Dystans: 2 kilometry
    • Złącze: 2x LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1310 nm
    • Długość fali Rx: 1310 nm
    brutto: 57.00 netto: 46.34
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar GBIC-103 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    GBIC-103 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    Numer produktu: 6761
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 20 kilometrów
    • Złącze: SC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1310 nm
    • Długość fali Rx: 1550 nm
    brutto: 52.00 netto: 42.28
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar GBIC-104 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    GBIC-104 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    Numer produktu: 6762
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 20 kilometrów
    • Złącze: SC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1550 nm
    • Długość fali Rx: 1310 nm
    brutto: 77.50 netto: 63.01
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar GBIC-105 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    Moduł SFP GBIC-105 TORNADO do przełączników PULSAR, SingleMode PULSAR
    Numer produktu: 6763
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 20 kilometrów
    • Złącze: LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1310 nm
    • Długość fali Rx: 1550 nm
    brutto: 52.00 netto: 42.28
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar GBIC-106 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    GBIC-106 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    Numer produktu: 6764
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 20 kilometrów
    • Złącze: LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1550 nm
    • Długość fali Rx: 1310 nm
    brutto: 77.50 netto: 63.01
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar P-PoE1 Adapter PoE dla sieci LAN z przyłączami PULSAR
    P-PoE1 Adapter PoE dla sieci LAN z przyłączami PULSAR
    Numer produktu: 4289
    • Zestaw służy do przesyłania sygnału TCP/IP i zasilania za pomocą jednej skrętki komputerowej.
    • W przypadku transmisji danych (TCP IP) wykorzystywane są pary 1-2 i 3-6 natomiast zasilanie transmitowane za pomocą par 4-5 i 7-8.
    brutto: 8.00 netto: 6.50
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar AWP190805 Obudowa ABS 194x80x56/E IP65 PULSAR
    AWP190805 Obudowa ABS 194x80x56/E IP65 PULSAR
    Numer produktu: 4265
    • Zastosowanie: do montażu urządzeń wymagających klasy szczelności IP65.
    • Wymiary obudowy: W=194, H=80, D=56 mm.
    • Uwagi: obudowa natynkowa, zamykanie - skręcana: wkręt walcowy x 6.
    • Wykonanie: tworzywo ABS.
    • Warunki pracy II klasa środowiskowa, -20 st. C - 70 st C
    • Wykonanie ABS UL94 V-0, kolor beżowy
    brutto: 44.50 netto: 36.18
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar AWP161609 Obudowa ABS 160x160x90/E IP65 PULSAR
    AWP161609 Obudowa ABS 160x160x90/E IP65 PULSAR
    Numer produktu: 4266
    • Zastosowanie: do montażu urządzeń wymagających klasy szczelności IP65.
    • Wymiary obudowy: W=160, H=160, D=90 mm.
    • Uwagi: obudowa natynkowa, zamykanie - skręcana: wkręt walcowy x 4.
    • Wykonanie: tworzywo ABS.
    • Warunki pracy II klasa środowiskowa, -20 st. C - 70 st C
    • Wykonanie ABS UL94 V-0, kolor beżowy
    brutto: 49.50 netto: 40.24
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar AWP261809 Obudowa ABS 265x185x96/E IP65 PULSAR
    AWP261809 Obudowa ABS 265x185x96/E IP65 PULSAR
    Numer produktu: 4267
    • Zastosowanie: do montażu urządzeń wymagających klasy szczelności IP65.
    • Wymiary obudowy: W=265, H=185, D=96 mm.
    • Uwagi: obudowa natynkowa, zamykanie - skręcana: wkręt walcowy x 6.
    • Wykonanie: tworzywo ABS.
    • Warunki pracy II klasa środowiskowa, -20 st. C - 70 st C
    • Wykonanie ABS UL94 V-0, kolor beżowy
    brutto: 65.20 netto: 53.01
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar ML517 Adapter zasilania rejestratora HIKVISION PULSAR
    ML517 Adapter zasilania rejestratora HIKVISION PULSAR
    Numer produktu: 6452
    • Adapter zasilania do rejestratora Hikvision
    • Rodzaj wtyków:
      • gniazdo: JACK 2,1/5,5 (męski)
      • wtyk: DIN4 (męski)
    • Długość przewodu: 10 cm
    brutto: 13.53 netto: 11.00
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • XGIGA FT3405 Moduł SFP, MultiMode XGIGA
    FT3405 Moduł SFP, MultiMode XGIGA
    Numer produktu: 5856
    • Interfejs: wielomodowy (multi-mode)
    • Dystans: 500 metrów
    • Złącze: LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 850 nm
    • Długość fali Rx: 850 nm
    • Odpowiednik modułów Cisco, w pełni kompatybilny
    brutto: 71.80 netto: 58.37
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 5 lat
  • XGIGA FT3420 Moduł SFP, SingleMode XGIGA
    FT3420 Moduł SFP, SingleMode XGIGA
    Numer produktu: 5857
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 10 kilometrów
    • Złącze: LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1310 nm
    • Długość fali Rx: 1310 nm
    • Odpowiednik modułów Cisco, w pełni kompatybilny
    brutto: 89.70 netto: 72.93
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 5 lat
  • Unitek Y-UE01001 Przedłużacz myszy, USB UNITEK
    Y-UE01001 Przedłużacz myszy, USB UNITEK
    Numer produktu: 6670
    • Przedłużacz USB
    • Zastosowanie, np.: mysz komputerowa, klawiatura
    • Maksymalna długość połączenia: do 60m
    • Połączenie poprzez standardowy kabel UTP kategorii 5/5e/6
    • Praca w standardzie USB 1.1
    brutto: 60.00 netto: 48.78
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 1 rok
  • Unitek Y-2516 Przedłużacz myszy, 4x USB 2.0 UNITEK
    Y-2516 Przedłużacz myszy, 4x USB 2.0 UNITEK
    Numer produktu: 6680
    • Przedłużacz USB
    • Możliwość obsługi aż do 4 urządzeń (4 porty USB)
    • Zastosowanie, np.: mysz komputerowa, klawiatura
    • Maksymalna długość połączenia: do 60m
    • Połączenie poprzez standardowy kabel UTP kategorii 5/5e/6
    • Praca w standardzie USB 2.0
    brutto: 189.00 netto: 153.66
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 1 rok
  • Unitek Y-C136M Przewód 1m, HDMI Unitek
    Y-C136M Przewód 1m, HDMI Unitek
    Numer produktu: 6792
    • Rodzaj kabla: HDMI v.1.4
    • Długość: 2 metry
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 12.50 netto: 10.16
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C136RGY Przewód 1m, HDMI 4K Unitek
    Y-C136RGY Przewód 1m, HDMI 4K Unitek
    Numer produktu: 6529
    • Rodzaj kabla: HDMI v.2.0
    • Długość: 1 metr
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 46.00 netto: 37.40
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C138M Przewód 2m, HDMI Unitek
    Y-C138M Przewód 2m, HDMI Unitek
    Numer produktu: 5711
    • Rodzaj kabla: HDMI v.1.4
    • Długość: 2 metry
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 14.00 netto: 11.38
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C138RGY Przewód 2m, HDMI 4K Unitek
    Y-C138RGY Przewód 2m, HDMI 4K Unitek
    Numer produktu: 6746
    • Rodzaj kabla: HDMI v.2.0
    • Długość: 2 metry
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 51.50 netto: 41.87
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C139M Przewód 3m, HDMI Unitek
    Y-C139M Przewód 3m, HDMI Unitek
    Numer produktu: 5712
    • Rodzaj kabla: HDMI v.1.4
    • Długość: 3 metry
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 17.00 netto: 13.82
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C139RGY Przewód 3m, HDMI 4K Unitek
    Y-C139RGY Przewód 3m, HDMI 4K Unitek
    Numer produktu: 6517
    • Rodzaj kabla: HDMI v.2.0
    • Długość: 3 metry
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 54.00 netto: 43.90
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C140M Przewód 5m, HDMI Unitek
    Y-C140M Przewód 5m, HDMI Unitek
    Numer produktu: 5709
    • Rodzaj kabla: HDMI v.1.4
    • Długość: 5 metrów
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 24.00 netto: 19.51
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C140RGY Przewód 5m, HDMI 4K Unitek
    Y-C140RGY Przewód 5m, HDMI 4K Unitek
    Numer produktu: 6747
    • Rodzaj kabla: HDMI v.2.0
    • Długość: 5 metrów
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 70.00 netto: 56.91
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C141M Przewód 8m, HDMI Unitek
    Y-C141M Przewód 8m, HDMI Unitek
    Numer produktu: 6793
    • Rodzaj kabla: HDMI v.1.4
    • Długość: 8 metrów
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 34.00 netto: 27.64
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C141RGY Przewód 8m, HDMI 4K Unitek
    Y-C141RGY Przewód 8m, HDMI 4K Unitek
    Numer produktu: 6748
    • Rodzaj kabla: HDMI v.2.0
    • Długość: 8 metrów
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 99.00 netto: 80.49
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C142RGY Przewód 10m, HDMI 4K Unitek
    Y-C142RGY Przewód 10m, HDMI 4K Unitek
    Numer produktu: 6528
    • Rodzaj kabla: HDMI v.2.0
    • Długość: 10 metrów
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 120.00 netto: 97.56
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C142M Przewód 10m, HDMI Unitek
    Y-C142M Przewód 10m, HDMI Unitek
    Numer produktu: 5713
    • Rodzaj kabla: HDMI v.1.4
    • Długość: 10 metrów
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 69.00 netto: 56.10
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata

Producenci