WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Akcesoria i narzędzia

  • BCS BCS-UTP-HDMI (SET) Przedłużacz HDMI
    BCS-UTP-HDMI (SET) Przedłużacz HDMI
    Numer produktu: 7174
    • Typ urządzenia: przedłużacz HDMI
    • Transmisja sygnału: jedna skrętka UTP
    • Długość UTP: do 150 metrów
    • Zestaw: transmiter i receiver
    brutto: 781.00 netto: 634.96
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 3 lata
  • BCS BCS-QRC Pilot do obsługi kamer 4 w 1 BCS
    BCS-QRC Pilot do obsługi kamer 4 w 1 BCS
    Numer produktu: 6236
    • Przeznaczony do kamer BCS LINE:
      • BCS-THC5200IR-V
      • BCS-TQ3200IR-E
      • BCS-DMHC4200IR
      • BCS-DMQ1200IR-E
    • Służy do wyboru jednego z trybów video: HD-CVI, HD-TVI, AHD, ANALOG
    brutto: 86.00 netto: 69.92
    dostawa: 3 dni
    gwarancja: 3 lata
  • BCS POINT BCS-P-KHDMI-4 Karta rozszerzeń do rejestratorów, 4 wyjścia HDMI BCS POINT
    BCS-P-KHDMI-4 Karta rozszerzeń do rejestratorów, 4 wyjścia HDMI BCS POINT
    Numer produktu: 6239
    • Przystosowany do rozszerzenia wyjść HDMI w rejestratorach BCS-P-NVR12816-4KR oraz BCS-P-NVR6416-4KR
    • Wyjścia HDMI: 1 wyjście 4K + 3 wyjścia 1080p
    • Dekodowanie 16 kamer na wyjściu HDMI
    brutto: 5658.00 netto: 4600.00
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 3 lata
  • BCS POINT BCS-P-KHDMI-6 Karta rozszerzeń do rejestratorów, 6 wyjść HDMI BCS POINT
    BCS-P-KHDMI-6 Karta rozszerzeń do rejestratorów, 6 wyjść HDMI BCS POINT
    Numer produktu: 6238
    • Przystosowany do rozszerzenia wyjść HDMI w rejestratorach BCS-P-NVR12816-4KR oraz BCS-P-NVR6416-4KR
    • Wyjścia HDMI: 3 wyjścia 4K + 3 wyjścia 1080p
    • Dekodowanie 16 kamer na wyjściu HDMI
    brutto: 8241.00 netto: 6700.00
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 3 lata
  • Pulsar GBIC-101 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    GBIC-101 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    Numer produktu: 6758
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 20 kilometrów
    • Złącze: 2x LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1310 nm
    • Długość fali Rx: 1310 nm
    brutto: 62.50 netto: 50.81
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar GBIC-102 TORNADO Moduł SFP, MultiMode PULSAR
    GBIC-102 TORNADO Moduł SFP, MultiMode PULSAR
    Numer produktu: 6759
    • Interfejs: wielomodowy (multi-mode)
    • Dystans: 2 kilometry
    • Złącze: 2x LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1310 nm
    • Długość fali Rx: 1310 nm
    brutto: 62.50 netto: 50.81
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar GBIC-103 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    GBIC-103 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    Numer produktu: 6761
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 20 kilometrów
    • Złącze: SC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1310 nm
    • Długość fali Rx: 1550 nm
    brutto: 59.10 netto: 48.05
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar GBIC-104 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    GBIC-104 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    Numer produktu: 6762
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 20 kilometrów
    • Złącze: SC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1550 nm
    • Długość fali Rx: 1310 nm
    brutto: 86.10 netto: 70.00
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar GBIC-105 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    GBIC-105 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    Numer produktu: 6763
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 20 kilometrów
    • Złącze: LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1310 nm
    • Długość fali Rx: 1550 nm
    brutto: 59.10 netto: 48.05
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar GBIC-106 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    GBIC-106 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR
    Numer produktu: 6764
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 20 kilometrów
    • Złącze: LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1550 nm
    • Długość fali Rx: 1310 nm
    brutto: 86.10 netto: 70.00
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar P-PoE2 Splitter dla dwóch kamer IP, 2xRJ45 PULSAR
    P-POE2 Splitter 2xRJ45 dla dwóch kamer IP PULSAR
    Numer produktu: 7191
    • Typ urządzenia: Spliter dla dwóch kamer IP
    • Złącze dla skrętki komputerowej: Gniazdo RJ45 (TCP IP i zasilanie)
    • Złącza - switch PoE: 2x wtyk RJ45
    • Złącza - kamery IP PoE: 2x wtyk RJ45
    • Transmisja zasilania: pary 1-2, 3-6
    • Przeznaczenie: Umożliwia przesłanie zasilania i danych do dwóch kamer IP PoE za pomocą skrętki UTP
    • Zestaw: 2 szt.
    brutto: 17.50 netto: 14.23
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 1 rok
  • Pulsar P-PoE1 Adapter PoE dla sieci LAN z przyłączami PULSAR
    P-PoE1 Adapter PoE dla sieci LAN z przyłączami PULSAR
    Numer produktu: 4289
    • Typ urządzenia: Adapter PoE
    • Transmisja danych TCP IP: Pary 1-2, 3-6
    • Transmisja zasilania: Pary 4-5, 7-8
    • Przeznaczenie: Transmisja sygnału TCP IP i zasilania za pomocą jednej skrętki komputerowej
    • Zestaw: 2 szt.
    brutto: 8.00 netto: 6.50
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 1 rok
  • Pulsar AWP161609 Obudowa ABS 160x160x90/E IP65 PULSAR
    AWP161609 Obudowa ABS 160x160x90/E IP65 PULSAR
    Numer produktu: 4266
    • Zastosowanie: do montażu urządzeń wymagających klasy szczelności IP65.
    • Wymiary obudowy: W=160, H=160, D=90 mm.
    • Uwagi: obudowa natynkowa, zamykanie - skręcana: wkręt walcowy x 4.
    • Wykonanie: tworzywo ABS.
    • Warunki pracy II klasa środowiskowa, -20 st. C - 70 st C
    • Wykonanie ABS UL94 V-0, kolor beżowy
    brutto: 54.50 netto: 44.31
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar AWP261809 Obudowa ABS 265x185x96/E IP65 PULSAR
    AWP261809 Obudowa ABS 265x185x96/E IP65 PULSAR
    Numer produktu: 4267
    • Zastosowanie: do montażu urządzeń wymagających klasy szczelności IP65.
    • Wymiary obudowy: W=265, H=185, D=96 mm.
    • Uwagi: obudowa natynkowa, zamykanie - skręcana: wkręt walcowy x 6.
    • Wykonanie: tworzywo ABS.
    • Warunki pracy II klasa środowiskowa, -20 st. C - 70 st C
    • Wykonanie ABS UL94 V-0, kolor beżowy
    brutto: 72.50 netto: 58.94
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Pulsar ML517 Adapter zasilania rejestratora HIKVISION PULSAR
    ML517 Adapter zasilania rejestratora HIKVISION PULSAR
    Numer produktu: 6452
    • Adapter zasilania do rejestratora Hikvision
    • Rodzaj wtyków:
      • gniazdo: JACK 2,1/5,5 (męski)
      • wtyk: DIN4 (męski)
    • Długość przewodu: 10 cm
    brutto: 13.53 netto: 11.00
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • XGIGA FT3405 Moduł SFP, MultiMode XGIGA
    FT3405 Moduł SFP, MultiMode XGIGA
    Numer produktu: 5856
    • Interfejs: wielomodowy (multi-mode)
    • Dystans: 500 metrów
    • Złącze: LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 850 nm
    • Długość fali Rx: 850 nm
    • Odpowiednik modułów Cisco, w pełni kompatybilny
    brutto: 71.80 netto: 58.37
  • XGIGA FT3420 Moduł SFP, SingleMode XGIGA
    FT3420 Moduł SFP, SingleMode XGIGA
    Numer produktu: 5857
    • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
    • Dystans: 10 kilometrów
    • Złącze: LC
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
    • Długość fali Tx: 1310 nm
    • Długość fali Rx: 1310 nm
    • Odpowiednik modułów Cisco, w pełni kompatybilny
    brutto: 89.70 netto: 72.93
  • Unitek Y-C136M Przewód 1m, HDMI Unitek
    Y-C136M Przewód 1m, HDMI 1.4 UNITEK
    Numer produktu: 6792
    • Rodzaj kabla: HDMI v.1.4
    • Długość: 1 metr
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 60 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 24 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 13.50 netto: 10.98
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C136RGY Przewód 1m, HDMI 4K Unitek
    Y-C136RGY Przewód 1m, HDMI 2.0 UNITEK
    Numer produktu: 6529
    • Rodzaj kabla: LUX HDMI v.2.0
    • Długość: 1 metr
    • Typ kabla: Premium High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 120 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 60 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 40.50 netto: 32.93
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek C137W Przewód 1.5m, HDMI 2.1 UNITEK
    C137W Przewód 1.5m, HDMI 2.1 UNITEK
    Numer produktu: 7199
    • Rodzaj kabla: UHD HDMI v.2.1
    • Długość: 1 metr
    • Typ kabla: Ultra High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu 4K: 120 Hz
    • Odświeżanie obrazu 8K: 60 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 79.00 netto: 64.23
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C138M Przewód 2m, HDMI Unitek
    Y-C138M Przewód 2m, HDMI 2.0 UNITEK
    Numer produktu: 5711
    • Rodzaj kabla: HDMI v2.0
    • Długość: 2 metry
    • Typ kabla: Premium High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 120 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 60 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 17.50 netto: 14.23
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C138RGY Przewód 2m, HDMI 4K Unitek
    Y-C138RGY Przewód 2m, HDMI 2.0 UNITEK
    Numer produktu: 6746
    • Rodzaj kabla: LUX HDMI v.2.0
    • Długość: 2 metry
    • Typ kabla: Premium High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 120 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 60 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 47.00 netto: 38.21
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C139M Przewód 3m, HDMI Unitek
    Y-C139M Przewód 3m, HDMI 2.0 UNITEK
    Numer produktu: 5712
    • Rodzaj kabla: HDMI v.2.0
    • Długość: 3 metry
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 120 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 60 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 20.00 netto: 16.26
  • Unitek Y-C139RGY Przewód 3m, HDMI 4K Unitek
    Y-C139RGY Przewód 3m, HDMI 2.0 UNITEK
    Numer produktu: 6517
    • Rodzaj kabla: LUX HDMI v.2.0
    • Długość: 3 metry
    • Typ kabla: Premium High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 120 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 60 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 56.00 netto: 45.53
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C140M Przewód 5m, HDMI Unitek
    Y-C140M Przewód 5m, HDMI 1.4 UNITEK
    Numer produktu: 5709
    • Rodzaj kabla: HDMI v.1.4
    • Długość: 5 metrów
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 60 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 24 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 30.00 netto: 24.39
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C140RGY Przewód 5m, HDMI 4K Unitek
    Y-C140RGY Przewód 5m, HDMI 2.0 UNITEK
    Numer produktu: 6747
    • Rodzaj kabla: LUX HDMI v.2.0
    • Długość: 5 metrów
    • Typ kabla: Premium High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 120 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 60 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 70.00 netto: 56.91
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C141M Przewód 8m, HDMI Unitek
    Y-C141M Przewód 8m, HDMI 1.4 UNITEK
    Numer produktu: 6793
    • Rodzaj kabla: HDMI v.1.4
    • Długość: 8 metrów
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 60 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 24 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 40.20 netto: 32.68
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C142M Przewód 10m, HDMI Unitek
    Y-C142M Przewód 10m, HDMI 1.4 UNITEK
    Numer produktu: 5713
    • Rodzaj kabla: HDMI v.1.4
    • Długość: 10 metrów
    • Typ kabla: High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 60 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 24 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PVC
    brutto: 85.00 netto: 69.11
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C142RGY Przewód 10m, HDMI 4K Unitek
    Y-C142RGY Przewód 10m, HDMI 2.0 UNITEK
    Numer produktu: 6528
    • Rodzaj kabla: LUX HDMI v.2.0
    • Długość: 10 metrów
    • Typ kabla: Premium High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 120 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 60 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: nylonowy oplot
    brutto: 134.90 netto: 109.67
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata
  • Unitek Y-C1028BK Światłowodowy kabel HDMI 2.0, 10m UNITEK
    Y-C1028BK Światłowodowy kabel HDMI 2.0, 10m UNITEK
    Numer produktu: 7203
    • Rodzaj kabla: Ultrapro Fiber Optical HDMI v.2.0
    • Długość: 10 metrów
    • Typ kabla: Premium High Speed with Ethernet
    • Odświeżanie obrazu Full HD: 120 Hz
    • Odświeżanie obrazu 4K: 60 Hz
    • Obsługa 3D IMAX: Tak
    • Obsługa wirtualnej rzeczywistości (VR): Tak
    • Materiał: PCV
    brutto: 249.00 netto: 202.44
    dostawa: 2 dni
    gwarancja: 2 lata

Producenci