WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

FireAngel SCO5 - Autonomiczny dualny czujnik: tlenku węgla (czadu) oraz dymu

FireAngel - jeden z największych producentów czujek dymu i czadu na świecie wprowadza do oferty zupełnie nowy produkt. SCO5 to pierwszy detektor FireAngel typu 2w1. W urządzenie zostały wbudowane dwa zaawansowane sensory: optyczny do wykrywania dymu oraz  elektrochemiczny do wykrywania tlenku węgla (czadu).
O wykrytym niebezpieczeństwie informuje głośny sygnał dźwiękowy o natężeniu 85 dB wraz z sygnałem optycznym. Dwie niezależne diody LED umożliwiają pomagają rozróżnić dany rodzaj zagrożenia.

Wysoką jakość detektora SCO5 FireAngel potwierdzają certyfikaty BSI na zgodności z normami – EN50291 oraz EN14604. Urządzenie jest łatwe w instalacji i użytkowaniu. Detektor posiada przycisk TEST/SILENCE, który umożliwia sprawdzanie działania oraz pozwala na wyciszenie w przypadku wykrycia fałszywego zagrożenia.

Detektor SCO5 zasilany jest poprzez dwie baterie typu AA, które montuje się w specjalnie przystosowanej do tego komorze, znajdującej się na przodzie urządzenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które nie wymaga zdejmowania urządzenia ze ściany bądź sufitu w momencie, gdy baterie muszą zostać wymienione. 

Data publikacji: 05-06-2017


Wszystkie artykuły

Archiwum

Producenci