WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Zestaw 3 PERFECTA 64 M SATEL, INT-TSH2-W, akcesoria

Numer produktu: 8253
Zestaw alarmowy SATEL PERFECTA 64 M SATEL, INT-TSH2-W, akcesoria 
brutto: 4143.87 netto: 3369.00
dostawa: 2 dni
gwarancja: 3 lata
SATEL

Zestaw 3: PERFECTA 64 M, INT-TSH2-W, ACU-220, ART-200

Zestaw alarmowy SATEL. Zawartość zestawu to:
  • centrala alarmowa PERFECTA 64 M SATEL
  • kompatybilny manipulator INT-TSH2-W
  • kontroler dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX 2 ACU-220
  • głowica termostatyczna ART-200 - 4 szt.
  • koszulka instalatora SATEL - w prezencie
 

Właściwości centrali alarmowej PERFECTA 64 M SATEL

PERFECTA 64 M jest to centrala alarmowa przeznaczona do zabezpieczania obiektów, takich jak mieszkania, domy jednorodzinne, segmenty w szeregowcach, biura itp. Centralę cechuje proste konfigurowanie oraz łatwa i intuicyjna obsługa z użyciem manipulatorów, w tym modelami z ekranami dotykowymi. Funkcjami systemu alarmowego można również sterować zdalnie przy użyciu aplikacji na urządzenia mobilne PERFECTA CONTROL oraz pilotów.

Centrala PERFECTA 64 M umożliwia stworzenie instalacji przewodowej lub bezprzewodowej - podłączyć można do niej jeden z kontrolerów systemu ABAX 2 (ACU-220 lub ACU-280 pracujące w paśmie częstotliwości 868 MHz) lub PERFECTA-RF, tj. moduł systemu bezprzewodowego MICRA (pasmo częstotliwości 433 MHz). Zamiennie można podłączyć do centrali moduł obsługi pilotów INT-RX-S.

Więcej informacji nt. centrali PERFECTA 64 M znajdziesz tutaj.
 

Właściwości manipulatora INT-TSH2-W

INT-TSH2-W jest to manipulator wyposażony w duży ekran dotykowy o przekątnej 7”. Urządzenie służy do sterowania systemem alarmowym oraz jego konfigurację. Manipulator oferuje dużą swobodę konfigurowania interfejsu użytkownika. Dzięki temu za pomocą pojedynczego dotknięcia ekranu można zrealizować całą sekwencję czynności (funkcje MAKRO). Zarządzanie nowoczesnym systemem alarmowym z rozbudowanymi funkcjami automatyki staje się proste, wygodne i przyjemne dla użytkownika końcowego.
Graficzny interfejs użytkownika, znany z urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety pozwala przedstawić dostępne w systemie funkcje za pomocą kolorowych, atrakcyjnych widżetów – elementów zapewniających interakcję użytkownika z systemem.

Więcej informacji nt. manipulatora INT-TSH2-W znajdziesz tutaj.
 

Właściwości kontrolera ACU-220

Kontroler ABAX 2 ACU-220 SATEL umożliwia rozszerzenie systemu alarmowego o dodatkowe urządzenia bezprzewodowe. Oferuje bardzo duży zasięg transmisji, który może wynieść nawet 2 kilometry (w terenie otwartym). Urządzenie spełnia wysokie wymagania Grade 2 normy EN 50131.

Więcej informacji nt. kontrolera ACU-220 znajdziesz tutaj.
 

Właściwości głowicy termostatycznej ART-200

Bezprzewodowa głowica termostatyczna ART-200 SATEL. Głowica umożliwia zdalne i ręczne sterowanie zaworem grzejnika. ART-200 przeznaczona jest do pracy w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX 2

Więcej informacji nt. głowicy ART-200 znajdziesz tutaj.
 

Jesienne promocje SATEL – centrala alarmowa PERFECTA 64 M w wyjątkowych zestawach

Współpracujące produkty

Producenci