WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Zestaw 1 PERFECTA 64 M SATEL, INT-TSG2-W, akcesoria

Numer produktu: 8249
Zestaw alarmowy SATEL PERFECTA 64 M SATEL, INT-TSG2-W, akcesoria 
brutto: 2708.46 netto: 2202.00
dostawa: 2 dni
gwarancja: 3 lata
SATEL

Zestaw 1: PERFECTA 64 M, INT-TSG2-W, ACU-280

Zestaw alarmowy SATEL. Zawartość zestawu to:
  • centrala alarmowa PERFECTA 64 M SATEL
  • kompatybilny manipulator INT-TSG2-W
  • kontroler dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX 2 ACU-280
  • wkrętak SATEL - w prezencie
 

Właściwości centrali alarmowej PERFECTA 64 M SATEL

PERFECTA 64 M jest to centrala alarmowa przeznaczona do zabezpieczania obiektów, takich jak mieszkania, domy jednorodzinne, segmenty w szeregowcach, biura itp. Centralę cechuje proste konfigurowanie oraz łatwa i intuicyjna obsługa z użyciem manipulatorów, w tym modelami z ekranami dotykowymi. Funkcjami systemu alarmowego można również sterować zdalnie przy użyciu aplikacji na urządzenia mobilne PERFECTA CONTROL oraz pilotów.

Centrala PERFECTA 64 M umożliwia stworzenie instalacji przewodowej lub bezprzewodowej - podłączyć można do niej jeden z kontrolerów systemu ABAX 2 (ACU-220 lub ACU-280 pracujące w paśmie częstotliwości 868 MHz) lub PERFECTA-RF, tj. moduł systemu bezprzewodowego MICRA (pasmo częstotliwości 433 MHz). Zamiennie można podłączyć do centrali moduł obsługi pilotów INT-RX-S.

Więcej informacji nt. centrali PERFECTA 64 M znajdziesz tutaj.
 

Właściwości manipulatora INT-TSG2-W

INT-TSG2-W to nowoczesny, dotykowy manipulator firmy SATEL. Graficzny interfejs użytkownika, znany z urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety pozwala przedstawić dostępne w systemie funkcje za pomocą kolorowych, atrakcyjnych widżetów – elementów zapewniających interakcję użytkownika z systemem.

Widżety INT-TSG2 mogą pełnić m.in. funkcje: klawiszy sterujących systemem ochrony, jak i automatyki, wskaźników stanu poszczególnych elementów całego systemu, jak i łączyć obie te funkcje w ramach jednego klawisza. Oprócz wymienionych wyświetlane mogą być widżety związane z zegarem, datą, temperaturą itp. Do poszczególnych funkcji możliwe jest przypisanie indywidualnych ikon, co pozwoli na intuicyjne korzystanie z systemu.

Więcej informacji nt. manipulatora INT-TSG2-W znajdziesz tutaj.
 

Właściwości kontrolera ACU-280

Kontroler ABAX 2 ACU-280 SATEL umożliwia rozszerzenie systemu alarmowego o dodatkowe urządzenia bezprzewodowe. Wszystkie transmisje radiowe między elementami systemu są szyfrowane w standardzie AES. ACU-280 oferuje bardzo duży zasięg transmisji, który może wynieść nawet 1600 metrów (w terenie otwartym). Urządzenie spełnia wysokie wymagania Grade 2 normy EN 50131.

Więcej informacji nt. kontrolera ACU-280 znajdziesz tutaj.

 

Jesienne promocje SATEL – centrala alarmowa PERFECTA 64 M w wyjątkowych zestawach

Współpracujące produkty

Producenci