WERSJA DLA KOMPUTERÓW

INT-TSH2-B Manipulator z ekranem dotykowym 7" SATEL

Numer produktu: 7593
brutto: 1318.50 netto: 1071.95
dostawa: 2 dni
gwarancja: 2 lata
SATEL

Manipulator INT-TSH2-B SATEL wyposażony w duży ekran dotykowy o przekątnej 7”. Urządzenie służy do sterowania systemem alarmowym oraz jego konfigurację. INT-TSH2-B to uniwersalny manipulator, może pracować zarówno z centralą serii INTEGRA i INTEGRA Plus jak również z VERSA czy VERSA Plus.

Manipulator oferuje dużą swobodę konfigurowania interfejsu użytkownika. Dzięki temu za pomocą pojedynczego dotknięcia ekranu można zrealizować całą sekwencję czynności (funkcje MAKRO). Zarządzanie nowoczesnym systemem alarmowym z rozbudowanymi funkcjami automatyki staje się proste, wygodne i przyjemne dla użytkownika końcowego.
 

Technologia 

Zastosowany procesor nowej generacji w manipulatorze INT-TSH2 jest ponad 2-krotnie szybszy w porównaniu do poprzednich modeli INT-TSH. Wszystkie komponenty zostały dobrane i zoptymalizowane tak, by zapewnić efektywną obsługę nawet skomplikowanych systemów, obejmujących zarówno kwestię ochrony obiektu, jak i funkcje automatyki.
 

Intuicyjna obsługa systemu alarmowego

Graficzny interfejs użytkownika, znany z urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety pozwala przedstawić dostępne w systemie funkcje za pomocą kolorowych, atrakcyjnych widżetów – elementów zapewniających interakcję użytkownika z systemem.

Widżety INT-TSH2 mogą pełnić m.in. funkcje: klawiszy sterujących systemem ochrony, jak i automatyki, wskaźników stanu poszczególnych elementów całego systemu, jak i łączyć obie te funkcje w ramach jednego klawisza. Oprócz wymienionych wyświetlane mogą być widżety związane z zegarem, datą, temperaturą itp. Do poszczególnych funkcji możliwe jest przypisanie indywidualnych ikon, co pozwoli na intuicyjne korzystanie z systemu.
 

Automatyka domowa, sterowanie

Cechą, która powoduje, że INT-TSH2-B SATEL tak doskonale sprawdza się w przypadku inteligentnych systemów automatyki domowej, jest możliwość realizowania całych sekwencji czynności przez każdy z widżetów. Pozwala to uruchamiać scenariusze – złożone sekwencje działań, wywoływane pojedynczym dotknięciem. Przykładowo, uruchomienie scenariusza „seans filmowy” może spowodować opuszczenie rolet okiennych, rozwinięcie ekranu projekcyjnego oraz przyciemnienie oświetlenia w salonie.
 

Kluczowe cechy manipulatora INT-TSH2

 • Pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7” ułatwiający korzystanie z systemu
 • Rozdzielczość 1024x600, wyświetlanie 16,7 mln kolorów (true color)
 • Współpraca z rodziną central alarmowych:
  • INTEGRA / INTEGRA Plus SATEL
  • VERSA / VERSA Plus SATEL
 • Wielopoziomowy interfejs graficzny dostosowywany do potrzeb użytkownika
 • Widżety umożliwiające obsługę manipulatora, sterowanie systemem alarmowym i urządzeniami automatyki podłączonymi do centrali alarmowej
 • Sterowanie systemem przy pomocy poleceń MAKRO uruchamiających w centrali szereg różnorodnych funkcji (w tym automatyki budynkowej)
 • Wbudowany głośnik do sygnalizacji dźwiękowej
 • 2 programowalne wejścia przewodowe (obsługiwane tylko przez centrale INTEGRA i INTEGRA Plus)
  • obsługa czujek typu NO i NC oraz czujek roletowych i wibracyjnych;
  • obsługa konfiguracji EOL, 2EOL i 3EOL (3EOL w przypadku współpracy z centralą INTEGRA Plus);
  • programowanie wartości rezystorów parametrycznych
 • Możliwość uruchomienia alarmów NAPAD, POŻAR, POMOC
 

Parametry techniczne:

  INT-TSH2-B
Typ urządzenia Manipulator z ekranem dotykowym 7"
Klasa środowiskowa wg EN50130-5 II
Napięcie zasilania (+/- 15%) 12 VDC
Wymiary obudowy [mm] 196 x 129 x 22
Masa [g] 400
Zakres temperatury pracy [ºC] -10 ~ +55
Pobór prądu w stanie gotowości 450 mA
Maksymalny pobór prądu 550 mA
Obsługiwane karty pamięci microSD, micro SDHC

Manipulator dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych:

 • białej: INT-TSH2-W
 • czarnej: INT-TSH2-W
Manipulatory w starszej wersji ze srebrną ramką (symbole: INT-TSH-BSB, INT-TSH-SSW, INT-TSH-WSW) zostają wycofane z oferty jesienią 2021r.

Współpracujące produkty

Producenci