WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Moduł SFP GBIC-105 TORNADO do przełączników PULSAR, SingleMode PULSAR

Numer produktu: 6763
GBIC-105 TORNADO Moduł SFP, SingleMode PULSAR 
brutto: 52.00 netto: 42.28
dostawa: 2 dni
gwarancja: 2 lata
Pulsar
Moduł SFP GBIC-105 firmy Pulsar oferuje transmisję przez kabel światłowodowy na dystansie do 20 kilometrów i z prędkością 1.25 Gb/s. Posiada złącze SC i pracuje z przewodem jednomodowym, tzw. Single-Mode. Do poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy zastosować moduł SFP - GBIC-106.


PODSTAWOWE PARAMETRY MODUŁU ŚWIATŁOWODOWEGO PULSAR GBIC-105

  • Interfejs: jednomodowy (single-mode)
  • Dystans: 20 kilometrów
  • Złącze: LC
  • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
  • Długość fali Tx: 1310 nm
  • Długość fali Rx: 1550 nm

 

DANE TECHNICZNE MODUŁU SFP PULSAR GBIC-105 TORNADO

  GBIC-105
Typ światłowodu jednomodowy / single-mode
(SM) (8.3/125um, 8.7/125um, 9/125um, 10/125um)
Prędkość transmisji 1.25 Gb/s
Zasięg transmisji do 20 km
Typ złączy LC
Długość fali Tx: 1310 nm, moc: -8..-3
Rx: 1550 nm, czułość: od -22 dB
Standardy i protokoły IEEE 802.3z 1000Base-FX
Cyfrowa diagnostyka DDM
Zasilanie 3,3 V DC
zasilanie z portu SFP
Temperatura pracy [°C] od 0 do 70
Wilgotność [%] do 85
Gwarancja 2 lata od daty produkcji

Współpracujące produkty

Producenci