WERSJA DLA KOMPUTERÓW

BCS-SDIP4225Ai-II Kamera IP 2.0 Mpx, szybkoobrotowa BCS

Numer produktu: 6099
BCS-SDIP4225Ai-II Kamera IP 2.0 Mpx, szybkoobrotowa BCS 
brutto: 5066.00 netto: 4118.70
BCS

Kamera IP szybkoobrotowa BCS-SDIP4225Ai-II. Kamera wyposażona w przetwornik CMOS 1/2.8" 2 Mpx STARVIS CMOS oraz promiennik podczerwieni z zasięgiem do 150 metrów. Na skuteczność kamery pracuje zdalnie regulowany obiektyw 5.4~135 mm (zoom optyczny 25x). Urządzenie posiada klasę szczelności obudowy IP67 oraz IK10, która gwarantuje niezawodność w działaniu czy to w obszarze silnie zakurzonym, czy po potraktowaniu jej silnym strumieniem wody. Model SDIP4225Ai II został wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje, m.in. WDR(120dB), BLC, Dzień / Noc ICR i cechuje się obsługą trzech strumieni.

Na uwagę zasługuje również wbudowana funkcja inteligentnej detekcji z możliwością uczenia się oraz obsługa standardu Onvif.

Funkcje inteligentne to m.in.: przekroczenie linii, wtargnięcie w obszar, detekcja twarzy, zaginiony/ pozostawiony obiekt, detekcja audio, mapa-ciepła, auto-tracking, SMD Plus, ochrona perymetryczna, metadane.

Wspomniany standard Onvif gwarantuje użytkownikom urządzenia jego pewność działania i kompatybilność z urządzeniami różnej konfiguracji, co pozwala w praktyce na dobór dowolnego sprzętu z oferty różnych producentów bez potrzeby sprawdzania kompatybilności.
 

Kamera PTZ BCS SDIP4225Ai II BCS została wyposażona w funkcje:

  • WDR(120dB), czyli technologia zapewniająca kamerze szeroki zakres dynamiki. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, odwzorowanie szczegółów znajdujących się w ciemnych częściach obrazu, nie będzie sprawiać dla kamery najmniejszego problemu.
  • BLC (Back Light Compensation) - kompensacja światła wstecznego jest jedną z powszechniejszych funkcji dostępnych w kamerach. Urządzenie wyposażone w tę technologię, skutecznie eliminuje efekt powstający przy kierowaniu kamery w stronę silnego źródła światła.
  • Dzień / Noc (IR Cut Filter)
  • HLC - kompensacja mocnego oświetlenia służy do identyfikacji silnych źródeł światła i automatycznego zniwelowania ich oddziaływania na przetwornik urządzenia.
 

Współpracujące produkty

Producenci