WERSJA DLA KOMPUTERÓW

FT3420 Moduł SFP, SingleMode XGIGA

Numer produktu: 5857
FT3420 Moduł SFP, SingleMode XGIGA 
brutto: 89.70 netto: 72.93
XGIGA
Moduł SFP FT3420 oferuje transmisję przez kabel światłowodowy na dystansie do 10 kilometrów i z prędkością 1.25 Gb/s.
 

Model jest odpowiednikiem urządzeń:

  • GLC-LH-SM

SPECYFIKACJA TECHNICZNA MODUŁU XGIGA FT3405

  • Interfejs: SFP (LC)
  • Dystans: 10 km
  • Prędkość transmisji: 1.25 Gbps
  • Długość fali: 1310 nm

Współpracujące produkty

Producenci