WERSJA DLA KOMPUTERÓW

FGSW-1822VHP 18-portowy switch PoE dla 16 kamer IP, 16x PoE + 2x TP/SFP, wyświetlacz LCD PLANET

Numer produktu: 5798
FGSW-1822VHP 18-portowy switch PoE dla 16 kamer IP, 16x PoE + 2x TP/SFP, wyświetlacz LCD PLANET 
brutto: 1350.00 netto: 1097.56
Planet
Niezarządzalny switch FGSW-1822VHP wyposażony został w 16 portów PoE oraz 2 porty Gigabit TP/SFP. combo Oferuje szybkość pracy magistrali do 7.2 Gb/s. Umożliwia zasilanie kamer pracujących w standardzie IEEE 802.3af (PoE) lub IEEE 802.3at (PoE+). 

W przełączniku Planet FGSW-1822VHP zainstalowany został wyświetlacz LCD. W ten sposób urządzenie zyskało wyraźną prezentację kilku ważnych parametrów, między innymi stan systemu PoE (przeciążenia, niskie napięcia i wysokie temperatury), proces ładowania dla każdego portu czy całkowite zużycie energii. Rozwiązanie te pozwoli użytkownikowi sprawdzić szczegółowe informacje bez potrzeby korzystania z komputera lub specjalnego oprogramowania.

Wyświetlacz LCD w przełączniku Planet FGSW-1822VHP


Model zaopatrzono także w technologię Power over Ethernet (PoE), która wykorzystuje ten sam kabel sieciowy wykorzystywany do przesyłania danych pomiędzy urządzeniami sieciowymi. Metoda ta umożliwia nam znaczną redukcję kosztów instalacji oraz czasu jaki potrzebny jest na wdrożenie systemu monitoringu IP. W skład urządzeń zasilanych w ten sposób wchodzą nie tylko kamery IP, lecz również telefon IP, access point czy router.

FGSW-1822VHP dostarcza 2 ekstra interfejsy combo Gigabit TP/SFP 10/100/1000BASE-T RJ45, które można wykorzystać dowolnie do podłączenia rejestratora, NAS lub przesłać dane do dowolnego urządzania

Interfejsy SFP (Small Form-factor Pluggable) 1000BASE-SX/LX SFP pozwalają na przesył danych na duże odległości. Dystans może wynosić od 550 metrów do 2km (światłowód multi-mode), i aż do 120 km (światłowód single-mode i WDM). To idealne rozwiązanie w centrach danych i punktach dystrybucyjnych.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA 18-PORTOWEGO PRZEŁĄCZNIKA FGSW-1822VHP PLANET

  • Protokoły, standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x, 802.3af PoE, 802.3at PoE+
  • Prędkość magistrali: 7.2 Gbps
  • Metoda transmisji: Store-and-Forward
  • Wielkość tablicy MAC: 4K
  • Przepustowość: 5.35 Mpps @ 64 bajty
  • Ilość portów: 16 portów 10/100 Mb/s (16x PoE)
  • Zasilanie: 16 portów IEEE 802.3af
    • PoE: , 53 VDC, 15,4W / port
    • PoE+: 53 VDC, 30 W / port
  • Budżet mocy PoE: 300 W
  • Sygnalizacja diodami LED:
    • system: zasilanie (zielona)
    • interfejs RJ45 (10/100 BASE-TX):
      • 10/100Mbps LINK/ACT (zielona)
      • PoE-in-Use (pomarańczowa)
    • interfejs RJ45/SFP (10/100/1000 BASE-T):
      • LINK/ACT (zielona)
      • 100/1000 ( zielona)
  • Wyświetlacz LCD:
    • całkowity budżet PoE
    • całkowite zużycie PoE
    • zużycie dla każdego portu
    • zabezpieczenie przeciążeniowe
    • zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP)
    • zasilanie alarmu niskiego / wysokiego napięcia
  • Temperatura pracy: -10 ºC do 70 ºC
  • Waga: 3.2 kg
  • Wymiary: 233 x 440 x 44 [mm]
  • Montaż RACK

RODZINA PRZEŁĄCZNIKÓW PoE FIRMY PLANET

Rodzina przełączników PoE firmy Planet

Producenci