WERSJA DLA KOMPUTERÓW

BCS-SDIP4232Ai-II Kamera IP 2.0 Mpx, szybkoobrotowa BCS

Numer produktu: 7415
BCS-SDIP4232Ai-II Kamera IP 2.0 Mpx, szybkoobrotowa BCS 
brutto: 7589.00 netto: 6169.92
dostawa: 2 dni
gwarancja: 3 lata
BCS
Kamera IP BCS-SDIP4232Ai-II, szybkoobrotowa. Urządzenie wyposażone w przetwornik CMOS 1/2.8" 2 Mpx STARVIS CMOS oraz promiennik podczerwieni, który jest w stanie doświetlić obserwowaną scenę na odległość do 150 metrów. Na skuteczność kamery pracuje zdalnie regulowany obiektyw 4.9~156 mm (zoom optyczny 32x). Urządzenie posiada wysoką klasę szczelności obudowy IP67 oraz IK10. Model SDIP4232Ai II został wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje, m.in. WDR(120dB), BLC, Dzień / Noc ICR i cechuje się obsługą trzech strumieni.

Na uwagę zasługuje również wbudowana funkcja inteligentnej detekcji z możliwością uczenia się oraz obsługa standardu Onvif. Kamera BCS-SDIP4225Ai-II jest w stanie wykonać takie zalecenia, jak auto-tracking, pracę na wirtualnej linii detekcji, wykrycie nielegalnego parkowania bądź intruza, oraz wszelkie pozostawione lub zagubione przedmioty.

Wspomniany standard Onvif gwarantuje użytkownikom urządzenia jego pewność działania i kompatybilność z urządzeniami różnej konfiguracji, co pozwala w praktyce na dobór dowolnego sprzętu z oferty różnych producentów bez potrzeby sprawdzania kompatybilności.

 

Kamera PTZ BCS-SDIP4232Ai-II BCS została wyposażona w funkcje:

  • WDR(120dB), czyli technologia zapewniająca kamerze szeroki zakres dynamiki. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, odwzorowanie szczegółów znajdujących się w ciemnych częściach obrazu, nie będzie sprawiać dla kamery najmniejszego problemu.
  • BLC (Back Light Compensation) - kompensacja światła wstecznego jest jedną z powszechniejszych funkcji dostępnych w kamerach. Urządzenie wyposażone w tę technologię, skutecznie eliminuje efekt powstający przy kierowaniu kamery w stronę silnego źródła światła.
  • Dzień / Noc (IR Cut Filter)
  • HLC - kompensacja mocnego oświetlenia służy do identyfikacji silnych źródeł światła i automatycznego zniwelowania ich oddziaływania na przetwornik urządzenia.
 

Współpracujące produkty

Producenci