WERSJA DLA KOMPUTERÓW

Aktualności

BCS-VDIP6 / BCS-VDIP7 Jednorodzinne zestawy wideodomofonowe

Jednorodzinne zestawy wideodomofonowe BCS IP. Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów hurtowych. Wystarczy zalogować się do swojego konta, aby sprawdzić obowiązującą do końca roku promocyjną cenę na BCS-VDIP6 oraz BCS-VDIP7.
Oba proponowane zestawy składają się z kilku elementów: kasety zewnętrznej z kamerą, monitora z 7" dotykowym ekranem oraz zasilacza.

BCS-PAN1202S:

BCS-PAN1202S to panel zewnętrzny wyposażony w kolorową kamerę z przetwornikiem CMOS 1/3" oraz regulowany (15º w dowolnym kierunku), szerokokątny obiektyw o ogniskowej 2.8 mm. Znajdziemy w nim między innymi możliwość rejestrowania obrazu czy nagrywania wiadomości audio-video na czas nieobecności domowników.

Zaletą urządzenia jest jego nowoczesna, kompleksowa obsługa przy pomocy dedykowanej aplikacji dla smartfonów z systemem operacyjnym android lub iOS. Dostępny jest również standardowy sposób obsługi poprzez przeglądarkę internetową (usługa Web Service). Panel zewnętrzny w stalowej obudowie w kolorze srebrnym.

BCS-MON7000W / BCS-MON7000B:

Seria monitorów BCS-MON7000 to urządzenia z dotykowym pojemnościowym wyświetlaczem o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800x480px. Urządzenie obsługuje do 20 paneli zewnętrznych oraz umożliwia rozbudowę systemu wideodomofonowego o kolejne sześć monitorów. Posiada wbudowaną pamięć bazującą na karcie pamięci o pojemności 4 GB. Wideomonitor MON7000 BCS posiada szereg funkcji, między innymi: alarm, interkom, spis połączeń czy książka telefoniczna.

Urządzenie występuje w dwóch wersjach:

Każdy zestaw został wyposażony w zasilacz BCS-ZA1220.

Data publikacji: 26-11-2018


Wszystkie artykuły

Archiwum

Producenci